Heti Hetes (1999)

Heti Hetes

harnas1207   2018. 12. 27.

Komoly paródiaműsorként kezdett. A közéleti celebek egymást ugratták, figurázták ki. Aztán elindult minden egy önálló politikai kör felé. Nem maradtak poénok a tarsolyban, csak a politikai célozgatások. A vérfrissítés se segített, az új vendégek voltak mindig a leggyengébbek.

indingo   2017. 11. 13.

A színvonal az évek alatt folyamatosan esett. Egyre unalmasabb embereket hívtak és a témák is silányabbak lettek. Kár érte, mert egy erős műsor volt.

LionelMessi10   2018. 07. 05.

Kezdetben még igazán jó volt, de az évek múlásával és a tagok kicserőlédésével a színvonal folyamatosan hanyatlott. Amíg Bajor, Gálvölgyi, Hernádi, Havas, Jáksó, Verebes, Farkasházy és az elején Csiszár voltak a résztvevők mindig bővelkedett humorban... több»

Bazzzsi   2017. 11. 22.

Az eredeti bagázs és műsorvezetés volt a legjobb. Régebben volt benne egy rendszer, utána ez megváltozott. Jáksó szuper műsorvezető volt, Csiszár már kevésbé.

Lonka   2017. 07. 27.

Nincsenek tabu témák, bármiről mernek beszélni a hetek. Sok mindent megélt már a műsor, nekem a kezdeti bagázs és tökösség jobban tetszett, mint a mostani.

Niki19   2015. 12. 29.

Szórakoztató műsor, vicces emberekkel. Nagyon sokat lehet nevetni rajtuk. Érdekes témákról beszélnek, melyek aktuálisak néha. Csak ajánlani tudom mindenkinek.