Videók

1. évad - 39 epizód

A talkshow hétről-hétre felvonultatja az aktuális politikai történések legjavát hazai és világviszonylatban; beszámol a sztárvilág legpikánsabb és legérdekesebb eseményeiről. Mindezt neves és kedvelt televíziós személyiségek, színészek, újságírók, zenészek egyedi szemszögéből megvilágítva.

(erare)

Ország: Magyarország
Premier (HU): 1999.09.10.

2022.10.02 Reitman

Hetente egyszer nagyon tehetséges emberek összejönnek, dumcsiznak és viccelnek. A gond az, hogy ez nem lehet mindig zseniális. Néha szívesen nézek régi részeket a YouTube-on. Gyakran meglepő, hogy mennyire önállóak és frappánsak, néha meglepett, hogy... Több

2017.11.13 indingo

A színvonal az évek alatt folyamatosan esett. Egyre unalmasabb embereket hívtak és a témák is silányabbak lettek. Kár érte, mert egy erős műsor volt.

2018.12.27 harnas1207

Komoly paródiaműsorként kezdett. A közéleti celebek egymást ugratták, figurázták ki. Aztán elindult minden egy önálló politikai kör felé. Nem maradtak poénok a tarsolyban, csak a politikai célozgatások. A vérfrissítés se segített, az új vendégek voltak mindig a leggyengébbek.

2017.07.27 Lonka

Nincsenek tabu témák, bármiről mernek beszélni a hetek. Sok mindent megélt már a műsor, nekem a kezdeti bagázs és tökösség jobban tetszett, mint a mostani.

2017.11.22 Bazzzsi

Az eredeti bagázs és műsorvezetés volt a legjobb. Régebben volt benne egy rendszer, utána ez megváltozott. Jáksó szuper műsorvezető volt, Csiszár már kevésbé.