Videók

Premier (HU): 2017.03.09.

Csémy Balázs
Csémy Balázs

2017.10.07 SzFa

Tóth János karaktere, nem hozza a megszokott formát. A Munkaügyek szintjét nem éri el. Volt néhány jó poén, de az édes kevés. Nagyon gyengére sikerült sorozat.

2017.04.10 indingo

Nekem a Munkaügyek sokkal jobban bejött. Azért az előzménysorozatban sem volt akkor a karakter János, hogy önálló sorit kapjon. Még Mucsi Zoltán sem képes csodákra.

2017.09.19 GedyPapa

Jó pár rész esélyt adtam neki, hogy megnevettessen és jókedvre derítsen. Azonban a Tóth János nem az a szint, amit a nagy kedvencem a Munkaügyek hozni tudott. És ez sajnos még Mucsinak is kemény dió volt.

2017.07.25 Lonka

Mucsi Zoltán karaktere önmagában humoros, nagyon jól áll a karakter neki. Kicsit féltem, hogy nagyon hasonló lesz, mint a Munkaügyek, de egy önálló sorozatot csináltak.

A forgatókönyv írásán 6-an is osztoznak. Az első 26 epizódot Litkai Gergely jegyzi, a sorozat második 26 epizódjának írását pedig Lengyel Balázs vezeti és mellette még négyen (Kovács András Péter, Vinnai András, Kormos Anett és Szabó Bori) próbálnak minél frappánsabb történetet kerekíteni Tóth Jánosnak.Szerző: GedyPapa

A Munkaügyek sorozatban a Mucsi Zoltán alakította Tóth Jánosnak akkora sikere volt, hogy különálló sorozatot indítottak el miatta.Szerző: GedyPapa