Drága örökösök (2019)

Drága örökösök

indingo   2019. 01. 04.

Szerettem volna szeretni, de nem tudom. Lassúcska az egész és se humor nincs benne, se dráma. A mi kis falunk utóérzet, de ott legalább van egy kis humor.

Szilonka   2019. 08. 14.

Számomra kicsit agysejt romboló sorozat. A humora gyenge, egy évad alatt alig haladt valamerre a történet.

Thibo84   2019. 02. 21.

A fő történet szál amin elindul a sorozat jó elképzelés, csak a körítés, ami miatt elnyújtják az eseményeket, és így ki tudja hány részt fog megélni Ökörapáti lakósainak mindennapi élete. Sajna az események sokszor lassúak és vontatottak, és mikor végre történik valami, vége van a résznek. Személy szerint Dia a kedvenc karakterem, csak sajna ő hamar ott hagyta a falut.

harnas1207   2019. 02. 25.

Kíváncsi voltam rá, és nem is csalódtam, szokásos lagymatag bénaság. Unalmas és gyenge szereplőkkel tarkított szappanopera.

Timcsi   2019. 01. 21.

Lassacskán csordogáló unalmaska történet. A karakterek nem olyan rosszak, Kovács Lehet és Mohai Tamás alakítása tetszik.

Hajdú Steve
Koltai Róbert
Hajdú Steve

Aztán ha vége az első évadnak, lehet is indítani az újabbat, elvégre a telenovellák nyújtását az égvilágon semmi nem szokta megakadályozni. több»