Thibo84

Hajdú Steve
Koltai Róbert
Hajdú Steve

A sorozat egy család történetét meséli el, melynek tagjai elszakadtak egymástól, és Budapesten élnek. Nagypapájuk, aki Ökörapátiban lakott, halálát követően rájuk hagyja hatalmas vagyonát, 612 millió forintot. Az öröklést azonban feltételhez köti. Gyermekeinek és unokáiknak vissza kell… Több

Ország: Magyarország
Premier: 2019 | RTL+ (2022.11.17.)

KULCSSZAVAK

2021.01.20 Erika Czeglédi

Elmegy

Az utolsó részt nagyon vártam, abban nem is csalódtam akkorát, de fölösleges volt 4 évadot legyártani ebből a filmsorozatból. Az első évad eléggé jó volt, de utána egyre rosszabb lett, az utolsó évadot is csak azért néztem, hogy megtudjam, mi lesz ennek a katyvasznak a vége. Lehet, hogy ez csak az én véleményem, de gondoltam, megírom.

2019.01.04 indingo

Szerettem volna szeretni, de nem tudom. Lassúcska az egész, és se humor nincs benne, se dráma. A mi kis falunk utóérzet, de ott legalább van egy kis humor.

2019.02.21 Thibo84

A fő történet szál amin elindul a sorozat jó elképzelés, csak a körítés, ami miatt elnyújtják az eseményeket, és így ki tudja hány részt fog megélni Ökörapáti lakósainak mindennapi élete. Sajna az események sokszor lassúak és vontatottak, és mikor vé... Több

2019.08.14 Szilonka

Számomra kicsit agysejt romboló sorozat. A humora gyenge, egy évad alatt alig haladt valamerre a történet.

2019.02.25 harnas1207

Kíváncsi voltam rá, és nem is csalódtam, szokásos lagymatag bénaság. Unalmas és gyenge szereplőkkel tarkított szappanopera.

2022 nyarán bejelentették, hogy elkészül a sorozat ötödik évada is.Szerző: Gábor390920

Az első évadnak 81 része volt.Szerző: törölt felhasználó

Gáspár Sándor szerepelt a pilot epizódban, de a végleges sorozatban már nem kapott lehetőséget. Szerző: törölt felhasználó

A pilot epizódot még nem a Budakeszi közelében felépített díszletfaluban, hanem Zebegényben, valódi házakban forgattak. Szerző: törölt felhasználó

Szabó Erika szerepelt a pilot epizódban, de a végleges sorozatban már nem kapott lehetőséget.Szerző: törölt felhasználó

(2019. 03. 12.)
Nyújtják, amíg bírják
Aztán ha vége az első évadnak, lehet is indítani az újabbat, elvégre a telenovellák nyújtását az égvilágon semmi nem szokta megakadályozni. Több