Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Drága örökösök (2019)

Drága örökösök

biuska654321   2020. 05. 08.

nagyon jo

indingo   2019. 01. 04.

Szerettem volna szeretni, de nem tudom. Lassúcska az egész és se humor nincs benne, se dráma. A mi kis falunk utóérzet, de ott legalább van egy kis humor.

Thibo84   2019. 02. 21.

A fő történet szál amin elindul a sorozat jó elképzelés, csak a körítés, ami miatt elnyújtják az eseményeket, és így ki tudja hány részt fog megélni Ökörapáti lakósainak mindennapi élete. Sajna az események sokszor lassúak és vontatottak, és mikor végre történik valami, vége van a résznek. Személy szerint Dia a kedvenc karakterem, csak sajna ő hamar ott hagyta a falut.

Szilonka   2019. 08. 14.

Számomra kicsit agysejt romboló sorozat. A humora gyenge, egy évad alatt alig haladt valamerre a történet.

VvV   2019. 10. 28.

Koncepció nélküli hazai sorozat, amely nem tart sehova. Leragadnak olykor és epizódokon keresztül alig történik valami.

Hajdú Steve
Koltai Róbert
Hajdú Steve

Aztán ha vége az első évadnak, lehet is indítani az újabbat, elvégre a telenovellák nyújtását az égvilágon semmi nem szokta megakadályozni. több»