Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Drága örökösök (2019)

Drága örökösök

Erika Czeglédi   2021. 01. 20.

Elmegy

Az utolsó részt nagyon vártam, abban nem is csalódtam akkorát, de fölösleges volt 4 évadot legyártani ebből a filmsorozatból. Az első évad eléggé jó volt, de utána egyre rosszabb lett, az utolsó évadot is csak azért néztem, hogy megtudjam, mi lesz ennek a katyvasznak a vége. Lehet, hogy ez csak az én véleményem, de gondoltam, megírom.

indingo   2019. 01. 04.

Szerettem volna szeretni, de nem tudom. Lassúcska az egész, és se humor nincs benne, se dráma. A mi kis falunk utóérzet, de ott legalább van egy kis humor.

Thibo84   2019. 02. 21.

A fő történet szál amin elindul a sorozat jó elképzelés, csak a körítés, ami miatt elnyújtják az eseményeket, és így ki tudja hány részt fog megélni Ökörapáti lakósainak mindennapi élete. Sajna az események sokszor lassúak és vontatottak, és mikor vé... több»

Szilonka   2019. 08. 14.

Számomra kicsit agysejt romboló sorozat. A humora gyenge, egy évad alatt alig haladt valamerre a történet.

VvV   2019. 10. 28.

Koncepció nélküli hazai sorozat, amely nem tart sehova. Leragadnak olykor és epizódokon keresztül alig történik valami.

harnas1207   2019. 02. 25.

Kíváncsi voltam rá, és nem is csalódtam, szokásos lagymatag bénaság. Unalmas és gyenge szereplőkkel tarkított szappanopera.

Lonka   2020. 09. 15.

Fárasztó egy sorozat, az biztos, 20 részig bírtam, annyi esélyt adtam neki. Számomra nem elég pörgős, 5 részen keresztül rágódunk apróságokon.

Hajdú Steve
Koltai Róbert
Hajdú Steve

Az első évadnak 81 része volt.

(törölt felhasználó)

Gáspár Sándor szerepelt a pilot epizódban, de a végleges sorozatban már nem kapott lehetőséget.

(törölt felhasználó)

A pilot epizódot még nem a Budakeszi közelében felépített díszletfaluban, hanem Zebegényben, valódi házakban forgattak.

(törölt felhasználó)

Szabó Erika szerepelt a pilot epizódban, de a végleges sorozatban már nem kapott lehetőséget.

(törölt felhasználó)

A sorozat forgatását megelőzte egy pilot epizód, amelyet csak a vetítő csatorna (RTL Klub) döntéshozói és egy tesztvetítés közönsége láthatott. Ezenkívül soha, sehol nem vetítették.

(törölt felhasználó)

A sorozat legfőbb helyszínéül szolgáló Ökörapáti egy kitalált falu.

(törölt felhasználó)

A Família kft. című sorozat négy főszereplője is megjelent a Drága örökösökben. Kárász Zénó, Xantus Barbara, Dzsupin Ibolya és Juhász Illés.

(törölt felhasználó)

Ebben a sorozatban szerepelt utoljára TV-ben Verebély Iván, aki 2020. szeptember 23-án hunyt el.

(törölt felhasználó)

Amíg a Drága örökösök négy, addig az ötletadó horvát sorozat, a „Kud puklo da puklo” két évadot élt meg.

(törölt felhasználó)

A Drága örökösök a horvátországi Nova TV-ben sugárzott, „Kud puklo da puklo” című sorozat alapján készült.

(törölt felhasználó)

Aztán ha vége az első évadnak, lehet is indítani az újabbat, elvégre a telenovellák nyújtását az égvilágon semmi nem szokta megakadályozni. több»