Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Drága örökösök (2019)

Drága örökösök

HanGa   2020. 10. 14.

Egyre több nem túl szimpatikus karakter jelent meg benne és a története is egyre abszurdabb. persze kisgéppel elrepülnek Afrikába.........

indingo   2019. 01. 04.

Szerettem volna szeretni, de nem tudom. Lassúcska az egész és se humor nincs benne, se dráma. A mi kis falunk utóérzet, de ott legalább van egy kis humor.

Thibo84   2019. 02. 21.

A fő történet szál amin elindul a sorozat jó elképzelés, csak a körítés, ami miatt elnyújtják az eseményeket, és így ki tudja hány részt fog megélni Ökörapáti lakósainak mindennapi élete. Sajna az események sokszor lassúak és vontatottak, és mikor vé... több»

Szilonka   2019. 08. 14.

Számomra kicsit agysejt romboló sorozat. A humora gyenge, egy évad alatt alig haladt valamerre a történet.

VvV   2019. 10. 28.

Koncepció nélküli hazai sorozat, amely nem tart sehova. Leragadnak olykor és epizódokon keresztül alig történik valami.

harnas1207   2019. 02. 25.

Kíváncsi voltam rá, és nem is csalódtam, szokásos lagymatag bénaság. Unalmas és gyenge szereplőkkel tarkított szappanopera.

Lonka   2020. 09. 15.

Fárasztó egy sorozat, az biztos 20 részig bírtam, annyi esélyt adtam neki. Számomra nem elé pörgős, 5 részen keresztül rágódunk apróságokon.

Hajdú Steve
Koltai Róbert
Hajdú Steve

Aztán ha vége az első évadnak, lehet is indítani az újabbat, elvégre a telenovellák nyújtását az égvilágon semmi nem szokta megakadályozni. több»