Drága örökösök

Drága örökösök

2021.01.20 Erika Czeglédi

Elmegy

Az utolsó részt nagyon vártam, abban nem is csalódtam akkorát, de fölösleges volt 4 évadot legyártani ebből a filmsorozatból. Az első évad eléggé jó volt, de utána egyre rosszabb lett, az utolsó évadot is csak azért néztem, hogy megtudjam, mi lesz ennek a katyvasznak a vége. Lehet, hogy ez csak az én véleményem, de gondoltam, megírom.

2019.01.04 indingo

Szerettem volna szeretni, de nem tudom. Lassúcska az egész, és se humor nincs benne, se dráma. A mi kis falunk utóérzet, de ott legalább van egy kis humor.

2019.02.21 Thibo84

A fő történet szál amin elindul a sorozat jó elképzelés, csak a körítés, ami miatt elnyújtják az eseményeket, és így ki tudja hány részt fog megélni Ökörapáti lakósainak mindennapi élete. Sajna az események sokszor lassúak és vontatottak, és mikor vé... Több

2019.08.14 Szilonka

Számomra kicsit agysejt romboló sorozat. A humora gyenge, egy évad alatt alig haladt valamerre a történet.

2019.02.25 harnas1207

Kíváncsi voltam rá, és nem is csalódtam, szokásos lagymatag bénaság. Unalmas és gyenge szereplőkkel tarkított szappanopera.

2019.10.28 VvV

Koncepció nélküli hazai sorozat, amely nem tart sehova. Leragadnak olykor és epizódokon keresztül alig történik valami.

2020.09.15 Lonka

Fárasztó egy sorozat, az biztos, 20 részig bírtam, annyi esélyt adtam neki. Számomra nem elég pörgős, 5 részen keresztül rágódunk apróságokon.

2019.01.21 Timcsi

Lassacskán csordogáló unalmaska történet. A karakterek nem olyan rosszak, Kovács Lehet és Mohai Tamás alakítása tetszik.

2019.04.19 petraszab

Nem lett valami erős a története, de ami a legjobban zavar, az az, ahogy a falusi életet és embereket beállítják.

2019.01.12 pj19

Nekem nagyon tetszik.Jó kis történet,bár kicsit erőltetett,előre megírt párbeszédekkel.A színészek és a karakterek is jól el lettek találva.Nézzétek meg bátran,én mindenkinek csak ajánlani tudom!

2020.10.14 HanGa

Egyre több nem túl szimpatikus karakter jelent meg benne, és a története is egyre abszurdabb. Persze, kisgéppel elrepülnek Afrikába...

2019.03.27 süti1999

Jó sorozat, tele humorral. A szereplők is jól el lettek találva.

2019.02.04 Kökény János

Lótrágya

Amennyire kiváncsi voltam rá, annyira gyengére sikeredett. Ebből akár egy jó dolgot is ki lehetett volna hozni. Szerettem a Szomszédokat, a Família KFT-t, a Mi kis falunkat, Meg jópár magyar sorozatot. Most is vannak kedvenceim. Ez nem az. Nyújtott, húzott, folyamatosan arra várok, hogy történjen már végre valami. Történik is. Egy héten egyszer, öt részre széthúzva. Vagy két hétre. Idegesítő, ellenszenves karakter hegyek. Tiszta depi az egész. Gratulálok a storybook írónak. Meg annak is, aki ezt a fostalicskát (bocsánat) lótrágya talicskát megvette.

2020.05.08 biuska654321

Nagyon jó.