Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Drága örökösök (2019)

Drága örökösök

Vélemények: Drága örökösök (2019)

HanGa   2020. 10. 14.

Egyre több nem túl szimpatikus karakter jelent meg benne, és a története is egyre abszurdabb. Persze, kisgéppel elrepülnek Afrikába...

indingo   2019. 01. 04.

Szerettem volna szeretni, de nem tudom. Lassúcska az egész és se humor nincs benne, se dráma. A mi kis falunk utóérzet, de ott legalább van egy kis humor.

Thibo84   2019. 02. 21.

A fő történet szál amin elindul a sorozat jó elképzelés, csak a körítés, ami miatt elnyújtják az eseményeket, és így ki tudja hány részt fog megélni Ökörapáti lakósainak mindennapi élete. Sajna az események sokszor lassúak és vontatottak, és mikor vé... több»

Szilonka   2019. 08. 14.

Számomra kicsit agysejt romboló sorozat. A humora gyenge, egy évad alatt alig haladt valamerre a történet.

VvV   2019. 10. 28.

Koncepció nélküli hazai sorozat, amely nem tart sehova. Leragadnak olykor és epizódokon keresztül alig történik valami.

harnas1207   2019. 02. 25.

Kíváncsi voltam rá, és nem is csalódtam, szokásos lagymatag bénaság. Unalmas és gyenge szereplőkkel tarkított szappanopera.

Lonka   2020. 09. 15.

Fárasztó egy sorozat, az biztos, 20 részig bírtam, annyi esélyt adtam neki. Számomra nem elég pörgős, 5 részen keresztül rágódunk apróságokon.

Timcsi   2019. 01. 21.

Lassacskán csordogáló unalmaska történet. A karakterek nem olyan rosszak, Kovács Lehet és Mohai Tamás alakítása tetszik.

petraszab   2019. 04. 19.

Nem lett valami erős a története, de ami a legjobban zavar, az az, ahogy a falusi életet és embereket beállítják.

pj19   2019. 01. 12.

Nekem nagyon tetszik.Jó kis történet,bár kicsit erőltetett,előre megírt párbeszédekkel.A színészek és a karakterek is jól el lettek találva.Nézzétek meg bátran,én mindenkinek csak ajánlani tudom!

süti1999   2019. 03. 27.

Jó sorozat, tele humorral. A szereplők is jól el lettek találva.

Kökény János   2019. 02. 04.

Lótrágya

Amennyire kiváncsi voltam rá, annyira gyengére sikeredett. Ebből akár egy jó dolgot is ki lehetett volna hozni. Szerettem a Szomszédokat, a Família KFT-t, a Mi kis falunkat, Meg jópár magyar sorozatot. Most is vannak kedvenceim. Ez nem az. Nyújtott, húzott, folyamatosan arra várok, hogy történjen már végre valami. Történik is. Egy héten egyszer, öt részre széthúzva. Vagy két hétre. Idegesítő, ellenszenves karakter hegyek. Tiszta depi az egész. Gratulálok a storybook írónak. Meg annak is, aki ezt a fostalicskát (bocsánat) lótrágya talicskát megvette.

biuska654321   2020. 05. 08.

Nagyon jó.