A Goldberg család

Laca//Ho/rr/oR//   2018. 12. 10.
Sokszínű család

Elején mikor láttam az előzeteseket, kicsit ódzkodtam tőle, igazából nem tudom megindokolni, de most már örülök neki, hogy megnéztem az első részt, mert utána csak jött a többi. Nem tagadom láttam már sokkal jobban összetett és karakteresebb sorozatot, de élvezhető kis családi sorozatról van szó, amit bátran ajánlanék. Ugyan is egy olyan szituációs komédiáról beszélünk ami egy megtörtént történeteket vetít elénk és vannak benne nagyon jó kis humorral tűzdelt részek, illetve olyan dolgok amikből helyenként még tanulhatunk is.

Norbi   2018. 07. 14.

A maga módján aranyos sorozat. A szereplők komikusak, hihetők, de ez a kicsit mézes-mázos környezet már nemannyira hiteles. Összességében jó kis sorozat, de valahogy nem áll össze az egész egy kerek teljes egésszé.

Dóra7.6   2019. 02. 11.

Először nem jött be a sorozat humora, de pár rész után ráéreztem. Jó kis kikapcsolódást nyújt, jók a színészek és a poénok is, érdemes pár rész után véleményt mondani róla. :)

quentin   2017. 01. 25.

Technikailag jól megcsinált, a színészek sem voltak rosszak, de mégis hiányzott belőle az, ami miatt az ilyeneket megnézi az ember, vagyis cseppet sem érzékeltem szórakoztatónak. Kb. kétszer nevettem el magam összesen...ez azért kevés egy sitcom esetében, asszem.

George Segal

Az Adam szobája falán lévő poszterek legtöbbje az igazi Adam F. Goldberg szobájának faláról származik.

(Puncs)

A valóságban három fivér van a Goldberg családban: Adam, Barry és Eric. A készítők úgy gondolták, hogy szórakoztatóbb lesz a sorozat, ha három fivér helyett, 2 fiú és 1 lánytestvér van. Végül így Ericből Erica lett a sorozatban.

(Puncs)

A sorozatban a Beverly által viselt pulóverek a valódi Beverly pulóverei voltak.