A Goldberg család

8. évad (2020) - 13 epizód
9. évad (2021) - 6 epizód
10. évad (2022) - 1 epizód
George Segal

Az amerikai sitcom a Goldberg család életébe enged bepillantást. Murray és Beverly Goldbergnek három gyermeke van: Erica, Berry és Adam. Az internet és számítógép előtti korban, a '80-as években az élet eseményeinek dokumentálása egyebek mellett videokamerával történt. Adam… Több

Premier: 2013

2021.01.06 Nk

Kifejezetten jó vígjáték-sorozat, és ami ritka, a későbbi évadokra sem csökken a színvonal. Nálam Barry viszi a prímet, legtöbbet miatta/rajta nevettem. A rengeteg filmes utalás és említés nálam plusz pont.

2018.12.10 Laca//Ho/rr/oR//

Sokszínű család

Elején mikor láttam az előzeteseket, kicsit ódzkodtam tőle, igazából nem tudom megindokolni, de most már örülök neki, hogy megnéztem az első részt, mert utána csak jött a többi. Nem tagadom láttam már sokkal jobban összetett és karakteresebb sorozatot, de élvezhető kis családi sorozatról van szó, amit bátran ajánlanék. Ugyan is egy olyan szituációs komédiáról beszélünk ami egy megtörtént történeteket vetít elénk és vannak benne nagyon jó kis humorral tűzdelt részek, illetve olyan dolgok amikből helyenként még tanulhatunk is.

2018.07.14 Norbi

A maga módján aranyos sorozat. A szereplők komikusak, hihetők, de ez a kicsit mézes-mázos környezet már nemannyira hiteles. Összességében jó kis sorozat, de valahogy nem áll össze az egész egy kerek teljes egésszé.

2019.02.11 Dóra7.6

Először nem jött be a sorozat humora, de pár rész után ráéreztem. Jó kis kikapcsolódást nyújt, jók a színészek és a poénok is, érdemes pár rész után véleményt mondani róla. :)

2017.01.25 quentin

Technikailag jól megcsinált, a színészek sem voltak rosszak, de mégis hiányzott belőle az, ami miatt az ilyeneket megnézi az ember, vagyis cseppet sem érzékeltem szórakoztatónak. Kb. kétszer nevettem el magam összesen...ez azért kevés egy sitcom esetében, asszem.

Murray Goldberg a valóságban orvosként dolgozott, nem bútorbolt tulajdonos volt. Szerző: Nk

Az Adam szobája falán lévő poszterek legtöbbje az igazi Adam F. Goldberg szobájának faláról származik.Szerző: Puncs

A valóságban három fivér van a Goldberg családban: Adam, Barry és Eric. A készítők úgy gondolták, hogy szórakoztatóbb lesz a sorozat, ha három fivér helyett 2 fiú és 1 lánytestvér van. Végül így Ericből Erica lett a sorozatban.Szerző: Puncs

A sorozatban a Beverly által viselt pulóverek a valódi Beverly pulóverei voltak.Szerző: Puncs