Amerika Huangjai (2015)

Fresh Off the Boat

lucy07   2019. 12. 11.

Mindig csak elvétve láttam egy-egy részt a tv-ben aztán úgy voltam vele egynek jó lesz. Nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni, szerintem rohadt vicces sorozat én Jessicát bírom nagyon meg a 3 gyereket, de közülük is inkább Eddiet meg Evant.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Középszerű sorozat, melynek története a valóvilágból ered. Egy idegen nemzetbe való beilleszkedés mindenkinek problémás lehet, de nekik sikerül. Sok humorral.

indingo   2017. 04. 10.

Volt benne egy-két helyes poén, de összességében picit unalmas. Plusz pont a részek rövidsége miatt. Az anyuka karaktere talán a legviccesebb, az a maximalista típus.

Norbi   2018. 07. 28.

Bugyuta karakterek, könnyed történet. Jó poénok. Ez így jó is lehetne , ha nem lennének a karakterek pár rész után kiszámíthatók, a történet lapos... És a poénok enyhék.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

A kis pufi kínai kisfiú aranyos és volt néhány helyes rész, de összességében eléggé középszerű. Az apuka eléggé együgyű, és a történetben is mindig ugyanazokon rágódnak.

Lonka   2017. 07. 29.

A címről inkább nem mondok semmit. Voltak benne jó részek, de nem kiemelkedőek. A legtöbb poént lelőtték az első évadban. A szülők karakterei nem százasok.

SzFa   2017. 10. 07.

Először is a cím nekem nagyon nem tetszik, enyhén rossz indulatúan hangzik. A történet nemtúl eredeti, de nem is gáz. A karakterek jó pofák, a feleség a legjobb, de nem túl szimpatikusak. Van benne egy jó pár vicces poén, néhány megható rész is. Összeségében nekem bejött.