Amerika Huangjai

Fresh Off the Boat

2019.12.11 Eniq

Mindig csak elvétve láttam egy-egy részt a tv-ben aztán úgy voltam vele egynek jó lesz. Nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni, szerintem rohadt vicces sorozat én Jessicát bírom nagyon meg a 3 gyereket, de közülük is inkább Eddiet meg Evant.

2017.05.07 mamiéstöti2

Középszerű sorozat, melynek története a valóvilágból ered. Egy idegen nemzetbe való beilleszkedés mindenkinek problémás lehet, de nekik sikerül. Sok humorral.

2017.04.10 indingo

Volt benne egy-két helyes poén, de összességében picit unalmas. Plusz pont a részek rövidsége miatt. Az anyuka karaktere talán a legviccesebb, az a maximalista típus.

2017.11.04 Bazzzsi

A kis pufi kínai kisfiú aranyos és volt néhány helyes rész, de összességében eléggé középszerű. Az apuka eléggé együgyű, és a történetben is mindig ugyanazokon rágódnak.

2018.07.28 Norbi

Bugyuta karakterek, könnyed történet. Jó poénok. Ez így jó is lehetne , ha nem lennének a karakterek pár rész után kiszámíthatók, a történet lapos... És a poénok enyhék.

2017.07.29 Lonka

A címről inkább nem mondok semmit. Voltak benne jó részek, de nem kiemelkedőek. A legtöbb poént lelőtték az első évadban. A szülők karakterei nem százasok.

2017.10.07 SzFa

Először is a cím nekem nagyon nem tetszik, enyhén rossz indulatúan hangzik. A történet nemtúl eredeti, de nem is gáz. A karakterek jó pofák, a feleség a legjobb, de nem túl szimpatikusak. Van benne egy jó pár vicces poén, néhány megható rész is. Összeségében nekem bejött.

2017.11.21 baalint

szerintem ez itthon nem vicces. El tudom hinni hogy Amerikában ahol tényleg jelentős számú ázsiai él vicces tud lenni ( bár kétlem). Mindig adok neki egy esélyt de megbánom.

2015.09.28 kasztni

Hagyományos, multikulti elemekre épülő sitcom. A kilencvenes évekbe szituálva, az akkori jellegzetes sitcom jellemekkel ellátva-viccceskedő anyu, mogorvább apu stb...nekemteccik :)

2016.07.21 coyote

Az első néhány rész nagyon jó, az anya humora fantasztikusn röpíti az egészet. Azután egy törés jön, és az egész megy lefelé. Szóval csak néhány része nézhető...Sajnos.