Guszti   2016. 04. 07.

Kevés újranézős sorozatot tudok mondani, de a 30Rock simán köztük van. Nálam mindenképp helye van a legjobb szériák listáján (nem csak komédiák között). Ez a fajta humor nagyon az ízlésemnek való volt, és sikerült az alkotóknak 7 évadon át hozni a stabil, kiemelkedő minőséget, hát ilyet is ritkán látni. Igazán remekül szórakoztam, és csak ajánlani tudom azoknak, akik valahogy lemaradtak volna róla. Szerintem szimplán zseniális.

tomvétsz   2014. 10. 25.

Nagy kedvenc volt, sajnáltam, amikor véget ért, viszont méltó lezárást kapott, mármint nem csak a finálét, hanem az egész utolsó évadot tekintve is. Az alkotók végképp szabadjára engedték a fantáziájukat, remek volt a humor, volt egy csomó kikacsintás, de nagyjából minden, ami miatt lehetett szeretni a 30 Rockot. Szóval fájdalmas a búcsú, de szép volt, így képzelek el egy ötös komédiát.

Matthew Broderick
Matthew Broderick
Albert Finney
Hoda Kotb
Tracy Morgan

Jon Hamm jelentkezett Jack Donaghy szerepére. Végül ezt nem kapta meg, de feltűnt a showban Dr. Drew Baird-ként.

(ArpiHajdu és Réci )

A show zeneszerzője, Tina Fey férje, Jeff Richmond volt, aki még egyes részekben is feltűnik, mint zongorista.

(ArpiHajdu és Réci )

Alec Baldwin úgy nyilatkozott, hogy A stúdió volt élete legjobb munkája.