
Vélemények (3)
Csúcs! Habár az elején kritikusan álltam hozzá, mert az alapsztori nem valami izgalmasan hangzik, a humorát nagyon szeretem a sorozatnak és a karakterek is zseniálisak!
Nagy kedvenc volt, sajnáltam, amikor véget ért, viszont méltó lezárást kapott, mármint nem csak a finálét, hanem az egész utolsó évadot tekintve is. Az alkotók végképp szabadjára engedték a fantáziájukat, remek volt a humor, volt egy csomó kikacsintá... Több