Új csaj
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Tipikus csajos, barátnőzős kis gagyi sorozatocska. Nem kell tőle sokat várni és akkor tökéletesen kikapcsolja az embert. Egyszerű kis romantikus szálak egyvelege. Olykor erőltetetten vicces, de szerethetőek a karakterek így ez még belefér.

indingo   2017. 11. 13.

Az évadok előre haladtával egyre jobb lett. Kicsit újkori Jó barátok, bár azért sosem voltam úgy oda mint ezért. Kedvelhetőek a szereplők és szeretem a rövid részeket.

Deku   2017. 08. 21.

Frenetikus humora van a sorozatnak. A karakterek szerethetőek, mindenki a maga módján a saját stílusa miatt megkapó. Nem tudnék senkit kiemelni külön. Ajánlom mindenkinek.

Lamboh   2017. 10. 21.

Egyszer elkezdtem, de fogalmam sincs meddig jutottam. Nem rossz, de nem kapott el annyira, hogy folytassam.

Szilonka   2016. 04. 10.

Jópofa kis sorozat, nekem bejött. Néhány részt többször is láttam. Nagyon jók benne a párbeszédek, jó a humora a filmben. A szinkron kezdetben zavart, de aztán megszoktam.

Chloe Bridges
Zooey Deschanel

Zooey-nak vagy egy bandája, melynek neve She & Him.

(Archívum)

A FOX külön megkérte Jake M. Johnson-t, hogy fogyjon le 15 kilót.

(Archívum)

Jake M. Johnson és Lamorne Morris mindketten Chicagoból származnak, és nagy rajongói Windy City-nek.