indingo   2017. 11. 13.

Az évadok előre haladtával egyre jobb lett. Kicsit újkori Jó barátok, bár azért sosem voltam úgy oda mint ezért. Kedvelhetőek a szereplők és szeretem a rövid részeket.

Deku   2017. 08. 21.

Frenetikus humora van a sorozatnak. A karakterek szerethetőek, mindenki a maga módján a saját stílusa miatt megkapó. Nem tudnék senkit kiemelni külön. Ajánlom mindenkinek.

Lamboh   2017. 10. 21.

Egyszer elkezdtem, de fogalmam sincs meddig jutottam. Nem rossz, de nem kapott el annyira, hogy folytassam.

Szilonka   2016. 04. 10.

Jópofa kis sorozat, nekem bejött. Néhány részt többször is láttam. Nagyon jók benne a párbeszédek, jó a humora a filmben. A szinkron kezdetben zavart, de aztán megszoktam.

beero88   2016. 01. 17.

Elég vicces, humoros sorozat. Nekem itt-ott eszembe jutott róla az "Így jártam anyátokkal" című szitkom is mert azért vannak benne vonások. Ettől eltekintve nekem egy kellemes hangulatú kikapcsoló sorozat.

Chloe Bridges
Zooey Deschanel

Zooey-nak vagy egy bandája, melynek neve She & Him.

(mdlg4th )

A FOX külön megkérte Jake M. Johnson-t, hogy fogyjon le 15 kilót.

(mdlg4th )

Jake M. Johnson és Lamorne Morris mindketten Chicagoból származnak, és nagy rajongói Windy City-nek.