Új csaj

New Girl

2020.09.01 Bazzzsi

Rengeteg mókás pillanatot hozott az életembe ez a sorozat. A karakterek kedvelhetőek, hétköznapiak, elérhetőek. A szerelmi szálak sem lettek túlbonyolítva és a legvégén minden a helyére állt.

2017.11.13 indingo

Az évadok előre haladtával egyre jobb lett. Kicsit újkori Jó barátok, bár azért sosem voltam úgy oda mint ezért. Kedvelhetőek a szereplők és szeretem a rövid részeket.

2017.08.21 Deku

Frenetikus humora van a sorozatnak. A karakterek szerethetőek, mindenki a maga módján a saját stílusa miatt megkapó. Nem tudnék senkit kiemelni külön. Ajánlom mindenkinek.

2017.10.21 Lamboh

Egyszer elkezdtem, de fogalmam sincs meddig jutottam. Nem rossz, de nem kapott el annyira, hogy folytassam.

2016.04.10 Szilonka

Jópofa kis sorozat, nekem bejött. Néhány részt többször is láttam. Nagyon jók benne a párbeszédek, jó a humora a filmben. A szinkron kezdetben zavart, de aztán megszoktam.

2019.08.18 Ms. Akárki

Tipikus csajos, barátnőzős kis gagyi sorozatocska. Nem kell tőle sokat várni és akkor tökéletesen kikapcsolja az embert. Egyszerű kis romantikus szálak egyvelege. Olykor erőltetetten vicces, de szerethetőek a karakterek így ez még belefér.

2016.05.05 TomÁcs

Jó kis film. Kedvesen őrültek a szereplők. Nekem személy szerint Nick a kedvencem. A történések egészen abszurdak olykor, de nagyon szerethetőek.

Fapad
Hol nézheted: RTL+
Férjek gyöngye
1998

2018.11.01 VvV

Én jókat nevettem a főszereplők esendőségén. Helyes volt a baráti társaság bemutatása, mindenki egy karakter.

2016.01.17 beero88

Elég vicces, humoros sorozat. Nekem itt-ott eszembe jutott róla az "Így jártam anyátokkal" című szitkom is mert azért vannak benne vonások. Ettől eltekintve nekem egy kellemes hangulatú kikapcsoló sorozat.

2019.08.18 Lonka

Az egyik legjobb romcom sorozat, amit láttam. Jók a karakterek, mert mindenki hülye, nincs benne gy normális ember sem. A szituációk viccesek.

2016.11.20 Szivárvány1

Eredetileg a Doktor Csontból ismert Emily Deschanel tesója Zooey miatt kezdtem el nézni a sorozatot és benneragadtam egy évadon keresztül. Nagyon szórakoztató és újszerű volt. Jókat nevettem rajta és elfeledtette a mindennapokat. Az első évadon bátra... Több

2017.12.12 Greeta

A kezdetén azt hittem, hogy pár rész után dobom a sorozatot, de utána eléggé megkedveltem és elkezdetté érdekelni a szereplők sorsa. Szórakoztató, könnyed kis sorozat.

2019.01.21 Timcsi

A szívem szorult össze amikor vége lett az utolsó résznek. Helyes sorozat, ami az évek alatt közel került hozzám.

2017.04.19 bgnz367

Nagyszerű sorozat. Tele van jópofa és kellemes pillanattal. A poénokat sem viszik túlzásba. Shmidt karaktere a kedvencem ő teljességgel megunhatatlan figura. Vígjáték kedvelőknek ajánlott.