Új csaj

New Girl

2017.09.19 SzFa

Egész jó sorozat, nem láttam végig, de amit a tv-ben leadtak azok tetszettek. Sok jó poén van benne, de azért annyira nem valósághű a dolog. Élvezhető alkotás.

2016.04.30 szoljhozzam

Aranyos sorozat, kedvesek a szereplők és kiváló humora van én jókat szoktam kacagni rajta. Nick és Jess kapcsolatát nagyon húzták, de ettől függetlenül szerettem nagyon.

2018.08.17 authorgirlll

Ez a sorozat is viszonylag újító erejű. Nagyon jó karakterek és történet. Maga a sorozatzárás gyengére sikeredett, de az előtte lévő évadok szuperek voltak.

2015.06.23 padfoot8925

Nekem nagyon tetszik ez a sorozat. Aranyosak a karakterek elsősorban Zooey karaktere és Max-é tetszettek a legjobban. Nem az a földön fetrengős poénokban gazdag típus inkább olyan mosolygós szórakoztatós és azért néha vannak hatalmas poénok is. Érdemes belenézni.

2016.07.16 tamas84

Nagyon szerettem az elején a sorozatot, újszerű volt, humoros, remek karakteret írtak az írók, minden klappolt. Aztán a harmadik évadra eléggé megfáradt a dolog, viszont a legújabb évad nagyon pozitív csalódás volt. Nem tudom, mit találtak ki, de edd... Több

2015.06.20 neeta92

Kikapcsolódásra valóban tökéletes és igazán humoros a sorozat. Kedves, aranyos karakterekkel van tele akiket könnyen megszeretünk. Imádom ezt a sorozatot. Max Greenfield karaktere a kedvencem.

2015.02.05 manoarc

Annyira szeretem. Tudom, hogy ez csak egy 20 perces szitkom, viszont annyira jó lenne hosszabb részeket látni. Imádom ezt a sorozatot, könnyed, vicces. A szereplőket nagyon eltalálták minden téren. 10/10

Fapad
Hol nézheted: RTL+
Férjek gyöngye
1998

2015.02.17 pagiii

Jó kis sorozat. Humoros, kedves, romantikus. Jó kikapcsolódást nyújt a hétköznapokban. Érdemes nézni, jobb kedvre deríti az nézőt.

2018.01.12 julu-mi

Jó kis szórakoztató sorozat, de közel sem a kedvencem. Jess sokszor kényes szituációba keveredik, ami a sorozat központi eleme .

2017.10.27 Zsizsisanna

Nagyon szeretem! Vicces és kedves. Én többször újranéztem, és mindig nevettem rajta.