Félig üres (2000)

Curb Your Enthusiasm

Félig üres

mamiéstöti2   2018. 12. 11.

Egy idegesítő unalmas sorozat számomra semmi humorral. Értelmetlen részek és a szereplők sem meggyőzőek.

Deku Nézhetetlen  2017. 08. 23.

Aki ezt a sorozatot megálmodta és vászonra vitte annak odafent valami tényleg félig üres. Merthogy ennek a sorozatnak semmi mondanivalója, tartalma és humora sincsen.

Szivárvány1   2016. 10. 31.

Érdekes alapkoncepció és élvezet volt nézni egy teljesen új nézetképet, látásvilágot. Kifejezetten élvezhető szerintem bár nem sok igénnyel indultam neki, de kifejezetten kellemeset csalódtam. De nem mindenkinek fog tetszeni, eléggé megosztó sorozat ez.

Bizsu82   2019. 01. 17.

Gyenge film. A bemutatója alapján jobbra számítottam. Unalmas és sablonos, nincs benne szinte egy jó poén sem. Lapos és egysíkú, kiszámítható, nem ajánlom!

Dada   2016. 04. 21.

Ez valami borzadály. Nem szól semmiről, mint egy elkeseredett, idegesítően csúnya és buta férfi kesergéseiről, amit rémesen olcsó poénokkal próbál feljavítani.

Cheryl Hines
Larry David

A filmsorozat szereplői ugyanazzal a keresztnévvel élnek a valóságban is: Jeff Garlin a képernyőn Jeff Greene, Cheryl Hines a vásznon Cheryl David, míg Susie Essman Susie Greene-ként mutatkozik meg az egyes sorozatrészekben.

(erare)

A sorozatbeli párbeszédek döntő többségben a pillanat szüleményei - improvizáción alapulnak.

(erare)

A sorozat eredeti koncepciója az lett volna, hogy bemutassa, miként sikerül Larry-nek visszatérnie az előadóművészi pályára, ezt ötvözve hétköznapi életének apró-cseprő dolgaival. A forgatás elindulását követően azonban David Larry változtatott az eredeti terveken.