Kockafejek (2006)

The IT Crowd

Deku   2017. 08. 22.

Nagyon bejött ez a sorozat nekem, szeretem a kocka poénokat és bármit ami ehhez köthető. Kétkedve fogadtam viszont akkorákat lehet röhögni rajta, hogy az brutális.

beero88   2016. 01. 16.

Erősen az angol humor övezi a sorozatot ami néhol inkább fárasztó de szerintem nagyon eltalált sorozatot hoztak ki belőle a készítők. Szerethető karakterek és kellemes hangulat jellemzi.

bgnz367   2017. 04. 19.

Az angol humor nem szokott nálam bevállni. Viszont ez a sorozat totálisan lehengerelt. Levett a lábamról és a végére már sajnáltam, hogy csak ilyen rövidke ideig futott.

Cptn Jinbe   2017. 06. 09.

Meglepően nézhető sorozat és néha még poénokra is sor kerül benne. Nem volt rossz azonban túl jónak sem mondanám. Ez olyan is-is sorozat lett amikor nem vagyok képben, hogy milyen érzéseket táplálok iránta. Átlagos.

czigler.nora   2017. 08. 09.

Tipikus angol humor, amit még a Comedy bejövetelekor láttam néha-néha a csatornán. Szerintem nem volt rossz, én szerettem is ha ment, de magamtól nem biztos, h néztem volna

Richard Ayoade

Graham Linehan egy napon számítógép-szereplő szakembert hívott otthonába, aki finoman szólva sem jeleskedett a személyközi kommunikáció terén. A rendező elmondása szerint ez az eset inspirálta a sorozat megalkotásában.

A Chanel 4 a megszokottól merőben eltérő módon vetítette a szériát. Már a tévéadás előtt egy héttel felöltötték az egyes epizódokat az internetre.

Sosem derült ki, hogy a Reynholm Industries milyen elektronikai termékeket gyárt.