Csengetett, Mylord? (1988-1993)

You Rang, M'Lord?

Péter Fazekas   2021. 11. 19.

Legjobb sorozat, amit valaha láttam, "ezerszer"láttam, de még mindig szétröhögöm magam!

mamiéstöti2   2018. 12. 11.

Az angol humort egyáltalán nem kedvelem, így ezt a sorozatot sem szeretem, már többször próbálkoztam vele, de nem tud lekötni.

Laca//Ho/rr/oR//   2019. 05. 13.

Ízig-vérig angol humorral ellátott remek kis sorozat

Nem áll hozzám közel az angol humor, de ez a sorozat még is megfogott és lekötött. Jó pár alkalom telt úgy el, hogy pár jelenet, részlet erejéig ültem és csak bámultam, majd adtam neki egy esélyt és miután megnéztem egy adott részt, már a „rabjává” v... teljes kritika»

Deku   2017. 08. 21.

Alapjáraton nem kedvelem az angol humort, mert ritkán ér célba nálam. Ez viszont szerintem veszett jó. Van egy kedvelhető egyszerű története, amiben mókás pillanatok vannak.

Thibo84   2016. 07. 25.

Igaz, az angol humornak van egy sajátossága, amit sokan nem díjaznak, de akkor is, ezt a sorozatot nem lehet megunni.

Gigi   2016. 12. 28.

Régen láttam már, de nagyon szerettem, zseniális karakterek, szórakoztató epizódok. Garantált kikapcsolódás.

Pirospingu   2016. 04. 24.

Tömény angol humor szappanopera jelleggel. Engem nagyon lekötött és megmosolyogtatott a pozitív értelemben.

A show során kiderül, hogy Cissy a két Meldrum lány körül az idősebb. Catherine Rabett (aki Cissyt játssza) nagyjából 11 hónappal fiatalabb, mint Susie Brann (aki a húgát, Poppyt játssza).

(Thibo84)

Su Pollard, aki Ivyt játssza, csak kilenc évvel fiatalabb, mint a képernyőn megjelenő apja, akit Paul Shane játszik.

(Thibo84)

Amint azt több alkalommal jelezték (például a kampány szórólapján, amikor a helyi választásokon képviselteti magát), Cissy Meldrum valódi keresztneve Cecily.

(Thibo84)

Ezt a sorozatot Csengetett, Mylord? címmel vetítik Magyarországon.