Kockafejek

The IT Crowd

2021.01.12 Hupka Adrián

Mindig is nagyon szerettem az angol humort, bár nem vagyok 100%-os kockafej, ezen a sorozaton sikítva röhögtem viszonylag gyakran. Imádnivaló helyzet- és jellemkomikum, alakítások. Ha egyszer az ember rákap az ízére, csak sajnálja, hogy ilyen kevés rész lett elkészítve.

2017.08.22 Deku

Nagyon bejött ez a sorozat nekem, szeretem a kocka poénokat és bármit ami ehhez köthető. Kétkedve fogadtam viszont akkorákat lehet röhögni rajta, hogy az brutális.

2016.01.16 beero88

Erősen az angol humor övezi a sorozatot ami néhol inkább fárasztó de szerintem nagyon eltalált sorozatot hoztak ki belőle a készítők. Szerethető karakterek és kellemes hangulat jellemzi.

2017.04.19 bgnz367

Az angol humor nem szokott nálam bevállni. Viszont ez a sorozat totálisan lehengerelt. Levett a lábamról és a végére már sajnáltam, hogy csak ilyen rövidke ideig futott.

2017.08.09 czigler.nora

Tipikus angol humor, amit még a Comedy bejövetelekor láttam néha-néha a csatornán. Szerintem nem volt rossz, én szerettem is ha ment, de magamtól nem biztos, h néztem volna

2015.06.20 neeta92

Marha nagy vígjáték volt tele ütős kis poénokkal. Azért a TBBT-vel nem hasonlítgatnám de ez nem fontos. Számomra az is és ez is egy szuper alkotás. Ebben a tipikus angol humor van ami sokkal nehezebben emészthető sokszor. Viszont nekem nagyon bejött.

2016.12.09 Pappcsino

Nem feltétlenül vagyok oda az angol humorért, de az IT Crowd esetén kivételt kell tennem. Eszméletlenül vicces sorozat, minden részét imádtam. Tele van frappáns, jól eltalált poénokkal.

2016.01.07 vinetty93

Oltári nagy egy vígjáték sorozat. Erősen érződik benne az angol humor az pedig csak javít a már amúgy is fényes helyzeten, hogy szerethetőek a karakterek. Azért nem egy Big Bang de nagyon imádtam ezt is.

2015.05.30 tomvétsz

De jó kis sorozat is volt az IT Crowd, kár, hogy búcsút kellett venni tőle, bár a Silicon Valley egy kicsit azért kárpótol, bár értelemszerűen nagyon más. Az angolok értenek ehhez a szatirikus műfajhoz, amit ez a széria is képviselt, de közben könnye... Több

2015.03.19 Kedves

Mi lesz ha találkozik az angol humor a számítástechnikusokkal? Ez. Ez a két fickó, nagyon fáradt poénokkal árasztja el a sorozat részeit. Nekem nagyon tetszett.

2014.11.28 cosmik

Pontosan ilyen lenne az Agymenők, ha egy jó vígjátéksorozat lenne. Persze ezt csak így margóra jegyzem meg. Az IT Crowd elsősorban a hiteles karakterivel és az iszonyú erős humorával vett le a lábamról. Simán jár neki a kultikus státusz, akárcsak az eredeti Office-nak.

2015.09.20 nobody.zero

A kedvenc sitcomom volt, nagyon bírtak a karaktereket és a széria fanyar, angol humorát. Nálam ez simán lekörözte a Big Bang Theoryt, a főcím pedig egy életre beleégett az agyamba. Nagyon jól kitalálták, ötletes volt és humoros, Roy és Moss pedig számom minden idők egyik legjobb komikuspárosa a televíziós sorozatok között.