Közösség

Vélemény:

 

78 Mike és Molly

(2010)

Jól sikeredett dagis vígjáték, de a karakterek színezték ki igazán

 
Laca//Ho/rr/oR//   2021.08.12 11:16
0

Szerintem egy igazán jópofa kis szituációs komédiára sikeredett. Érezhető a sorozat minőségén, hogy Chuck Lorre vezető producer keze is benne van, akihez köthetők a Két pasi meg egy kicsi és az Agymenők című, nagy sikerű sorozatok. Két átlagos és kicsit duci magányos emberről szól, akik már az 1. évadban egymásra találnak. Nagyon jópofa, érdekes karakterek vannak benne, amik nagyon kiszínezik ezt az egészet, mert igazából vannak benne unalmas részek, de pl. Louis Mustillo nagyszerű karakán személyiség a sorozatban. Ő alakítja Vince karakterét, és a magyar hangja, Pálfai Péter egyszerűen zseniális. De ide sorolhatnám Melissa McCarthy vagy Rondi Reed színésznőket is. Vannak benne fáradt, megsápadt poénok, de a karakterek mindent visznek, és a dagis viccek is elég jók benne. Egyedi karakterek a maguk jellemeivel, és ez nagyon sokat dobott a sorozaton. Igazából kellemes, és összességében jó humorral lett megáldva. Olvastam a sok negatív kritikát, de nekem valamiért nagyon tetszett, és egy igazán könnyfakasztó résszel lett vége ennek a 6 évadra sikeredett vígjátéknak.