Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Jóbarátok: Újra együtt (2021)

Friends Reunion Special

Thomas Lennon
Kevin Bright
Marta Kauffman
Lisa Kudrow

Eastern79   2021. 07. 22.

Nosztalgiahullám

Sajnos nem egy újabb történetet, hanem egy beszélgetős, visszaemlékezős show-műsort láthatunk. Mégis jó volt megnézni, jó volt látni, hogy valódi érzelmek kötik össze a színészeket, aranyos, ahogy meghatódva emlékeznek vissza a forgatásokra, és lézengenek a díszletben. A sorozat készítői is megszólalnak az interjúkban, és persze sok emlékezetes pillanatot is felidéznek, valamint az egykori sztárvendégek is megszólalnak, akik egy-egy epizódot tettek érdekessé a megjelenésükkel. Kellemes, könnyű kikapcsolódás és nosztalgiázás.

DReyy10   2021. 05. 28.

Kihagyott ziccer vagy...?

Vajon megérte ennyi éven át várni a Jóbarátok nagy összeborulását? A kérdés ennél talán összetettebb, de kezdjük az elején! Ha azt kérdezzük magunktól, hogy vajon szükség volt-e a Jóbarátok: Újra együttre, és a szívünkre tesszük a kezünket, akkor a v... teljes kritika»

Di Canio   2021. 05. 29.

A szereplők visszaemlékezése a régi díszletek között. Ez nem egy film, csak múltidézés, szórakoztató, de az embernek hiányérzete van, nem ezt várta senki. Nem akartak új részt csinálni, így összehozták a főszereplőket meg pár mellékszereplőt, akik nosztalgiáznak párat a régebbi részekről.

googk   2021. 05. 27.

Nagyon örültem, hogy újra láthatom a főszereplőket együtt, viccesek voltak, a nosztalgia fejbecsapott a jó értelemben. Viszont a sok random vendég kicsit felesleges volt.

A műsort eredetileg 2020 májusában akarták leadni, viszont a COVID-19 pandémia miatt csak egy évvel később kerülhetett rá sor.

(Hupka Adrián)

Szerettem volna még egy közös élményt velük. S ilyen volt az a hozzávetőleg 25 perc. Az az egy epizódnyi őszinteség, amit a szórakoztatni vágyás mögött láttam, az megérte a várakozást. több»