Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Coming out (2013)

Coming Out

petraszab   2020. 10. 23.

Ha teljesen homoszexuális valaki, semmi b beütése nincsen akkor jöhet bármi, akkor sem kezd a másik nemhez vonzódni. Ezt az aprócskának nem nevezhető bakit leszámítva szerettem a filmet.

indingo   2017. 04. 15.

Tetszett a film, bár nem szabad komolyan venni. Szerintem Csányi megragadta a a a karakter lényegét, sok vicces jelenet volt benne és röhögtem egy párszor.

GedyPapa   2017. 04. 29.

Ha nem lett volna Mucsi, akkor teljesen nézhetetlen lenne a film. Igazából nem tudom, hogy ezt miért kellett megcsinálni, hiszen sem a homoszexualitásról, sem az elfogadásról, sem úgy semmiről sem szól. Csak csináltak egy filmet, hogy legyen...És mer... több»

Szilonka   2016. 04. 15.

Nekem marhára bejött ez a film. Szerintem piszok jó a humora! A története picit elnagyolt, de a szereplők alakítás mindent vitt. Mucsi és Csányi Sándor nagyon jól hozta a rájuk bízott szerepet!

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Ritka rossz film sajnos. Idétlenkedés egy olyan téma körül amihez semmilyen formában nem értenek...balesetezik és máris nem meleg...no comment. Csányi Sándor meg egy irritáló ripacs itt sajnos.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Nem kell túl gondolni az egészet. Ha amerikai lenne szétröhögnénk rajta a fejünket. Én tisztelem Csányit, hogy bevállalta ezt a filmet, a nagy macsó. Annyira homofób ez az ország, hogy borzalom

TomÁcs   2018. 04. 17.

Csak magyar filmben van olyan, hogy egy homoszexuális beveri a fejét és hetero lesz. Ez picit kínos volt. Összességében egy közepes film. Helyenként humoros és a színészek is jók voltak.