Coming out

Coming Out

2023.06.07 JRD

Amolyan magyar tömegfilm, de akár mondhatnánk azt is, hogy amcsi tömegfilm. Stílustalan, idióta és igazából semmi, de semmi értelme nincs. Bugyuta sztori. Csányit nem tartom tehetségesnek, inkább túlértékelt színésznek mondanám. A szerep adta lehetős... Több

2017.04.29 GedyPapa

Ha nem lett volna Mucsi, akkor teljesen nézhetetlen lenne a film. Igazából nem tudom, hogy ezt miért kellett megcsinálni, hiszen sem a homoszexualitásról, sem az elfogadásról, sem úgy semmiről sem szól. Csak csináltak egy filmet, hogy legyen...És mer... Több

2017.04.15 indingo

Tetszett a film, bár nem szabad komolyan venni. Szerintem Csányi megragadta a a a karakter lényegét, sok vicces jelenet volt benne és röhögtem egy párszor.

2019.07.25 Ms. Akárki

Ritka rossz film sajnos. Idétlenkedés egy olyan téma körül amihez semmilyen formában nem értenek...balesetezik és máris nem meleg...no comment. Csányi Sándor meg egy irritáló ripacs itt sajnos.

2023.05.18 sptt

A film maga faék egyszerű, pedig az alapötlet nem feltétlenül rossz, mindenesetre formabontó. Nem csatlakoznék a filmet nagyon lehúzó tömegekhez annak ellenére sem, hogy én sem láttam sok extrát, nyilván elég hamar rá lehetett jönni a végkifejletre i... Több

2016.04.15 Szilonka

Nekem marhára bejött ez a film. Szerintem piszok jó a humora! A története picit elnagyolt, de a szereplők alakítás mindent vitt. Mucsi és Csányi Sándor nagyon jól hozta a rájuk bízott szerepet!

2017.10.23 Bazzzsi

Nem kell túl gondolni az egészet. Ha amerikai lenne szétröhögnénk rajta a fejünket. Én tisztelem Csányit, hogy bevállalta ezt a filmet, a nagy macsó. Annyira homofób ez az ország, hogy borzalom

2018.04.17 TomÁcs

Csak magyar filmben van olyan, hogy egy homoszexuális beveri a fejét és hetero lesz. Ez picit kínos volt. Összességében egy közepes film. Helyenként humoros és a színészek is jók voltak.

2016.02.20 Lonka

Könnyed, vicces, magyar film. Csányi Sándor nagyon jól hozza a meleg fazont és Tompos Kátya is jó választás volt. Mucsi Zoltán karaktere, beszólásai fantasztikusak.

2018.04.17 Filmelemző

Készültek valóban színvonalas és szórakoztató Csányi Sándor filmek, mint a Goda Krisztina rendezte Csak szex és más semmi, de a Coming Out (Orosz Dénes rendezésében) sajnos nem tartozik a legjobbak közé. Bár a téma jó és lehetett volna belőle egy kis... Több

2017.12.29 diumiu

Könnyed, jól sikerült filmről van szó. Szívesen megnézem bármikor, főleg, hogy Tompos Kátya az egyik főszereplő. Ajánlom mindenkinek aki egy kis kikapcsolódásra vágyik.

2016.09.26 Greeta

Nincs egy eget verő története, a szereplőktől se dob az ember egy hátast mégis kedvelhető a film.

2016.06.19 Timcsi

Vicces és jó humorral dolgozó film. Kedvelhető a története persze nem kell véresen komolyan venni. A szereplők is jól teljesítenek.

2020.10.23 petraszab

Ha teljesen homoszexuális valaki, semmi b beütése nincsen akkor jöhet bármi, akkor sem kezd a másik nemhez vonzódni. Ezt az aprócskának nem nevezhető bakit leszámítva szerettem a filmet.