Vélemények: Coming out (2013)

petraszab   2020. 10. 23.

Ha teljesen homoszexuális valaki, semmi b beütése nincsen akkor jöhet bármi, akkor sem kezd a másik nemhez vonzódni. Ezt az aprócskának nem nevezhető bakit leszámítva szerettem a filmet.

indingo   2017. 04. 15.

Tetszett a film, bár nem szabad komolyan venni. Szerintem Csányi megragadta a a a karakter lényegét, sok vicces jelenet volt benne és röhögtem egy párszor.

GedyPapa   2017. 04. 29.

Ha nem lett volna Mucsi, akkor teljesen nézhetetlen lenne a film. Igazából nem tudom, hogy ezt miért kellett megcsinálni, hiszen sem a homoszexualitásról, sem az elfogadásról, sem úgy semmiről sem szól. Csak csináltak egy filmet, hogy legyen...És mer... több»

Szilonka   2016. 04. 15.

Nekem marhára bejött ez a film. Szerintem piszok jó a humora! A története picit elnagyolt, de a szereplők alakítás mindent vitt. Mucsi és Csányi Sándor nagyon jól hozta a rájuk bízott szerepet!

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Ritka rossz film sajnos. Idétlenkedés egy olyan téma körül amihez semmilyen formában nem értenek...balesetezik és máris nem meleg...no comment. Csányi Sándor meg egy irritáló ripacs itt sajnos.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Nem kell túl gondolni az egészet. Ha amerikai lenne szétröhögnénk rajta a fejünket. Én tisztelem Csányit, hogy bevállalta ezt a filmet, a nagy macsó. Annyira homofób ez az ország, hogy borzalom

TomÁcs   2018. 04. 17.

Csak magyar filmben van olyan, hogy egy homoszexuális beveri a fejét és hetero lesz. Ez picit kínos volt. Összességében egy közepes film. Helyenként humoros és a színészek is jók voltak.

diumiu   2017. 12. 29.

Könnyed, jól sikerült filmről van szó. Szívesen megnézem bármikor, főleg, hogy Tompos Kátya az egyik főszereplő. Ajánlom mindenkinek aki egy kis kikapcsolódásra vágyik.

Lonka   2016. 02. 20.

Könnyed, vicces, magyar film. Csányi Sándor nagyon jól hozza a meleg fazont és Tompos Kátya is jó választás volt. Mucsi Zoltán karaktere, beszólásai fantasztikusak.

Timcsi   2016. 06. 19.

Vicces és jó humorral dolgozó film. Kedvelhető a története persze nem kell véresen komolyan venni. A szereplők is jól teljesítenek.

Greeta   2016. 09. 26.

Nincs egy eget verő története, a szereplőktől se dob az ember egy hátast mégis kedvelhető a film.

Filmelemző   2018. 04. 17.

Készültek valóban színvonalas és szórakoztató Csányi Sándor filmek, mint a Goda Krisztina rendezte Csak szex és más semmi, de a Coming Out (Orosz Dénes rendezésében) sajnos nem tartozik a legjobbak közé. Bár a téma jó és lehetett volna belőle egy kis... több»

Bizsu82   2019. 07. 08.

Évekkel ezelőtt láttam a filmet, nekem nagyon tetszett. Jó a humora, fordulatos és egyáltalán nem sablonos. Stílusa, atmoszférája eltér a megszokottól, érezhető hogy valami újat ad pl humorában is.

SzFa Nézhetetlen  2017. 09. 25.

Kifejezetten utálom a filmet, nem elég, hogy Csányi Sándor van benne, de még meleg is. Nem tudtam, hogy Csányi Sándornál van idegesítőbb, de van ez a meleg Csányi Sándor. Egyszerűen nem vicces, ja de a történet az, hogy ezt lemerték forgatni.

Annuska   2016. 04. 04.

Nagyon jópofa film és megérett arra, hogy újranézzem mert már megkoptak róla az emlékeim. Mucsi Zoltán és Csányi Sándor remekül hozza figurát. Kellően humoros, bár a történet kicsit felszínes és lerágott csont, de elnézem neki.

Timike   2016. 08. 19.

Egyszer mindenképpen érdemes megnézni ezt a magyar filmecskét. A története kicsit zagyva, de vannak benne említésre méltó jelenetek. Mucsi remek.

Zsofi821   2015. 01. 27.

Tetszett a film, többször is láttam. Nincsenek benne erőltetett poénok, mint sok magyar filmben.

sztankobazsi   2015. 11. 02.

A magyar filmekkel szemben sosem támasztottam nagy elvárásokat. Itt sem tettem.. így nem estem pofára... Még szerencse, hogy nem voltak nagy elvárásaim, így nem is csalódtam benne. Történet, színészi játék nulla.

gazsika1978   2016. 04. 20.

A magyar filmek lévén nem voltak nagy elvárásaim. Még szerencse,, így nem is csalódtam benne. Történet, színészi játék nulla. Ebben a filmben az a happy end , hogy a meleg meg heterósodik. Nagy vicc az egész, nem tetszett egyáltalán.

sammy88   2020. 08. 30.

Jó hogy van ilyen, de ilyen nincs

Kifejtve a véleményem címét, jó hogy van ilyen magyar film ami a meleg témával kapcsolatos, de olyan a világon nincs, hogy egy melegből heteró legyen és emiatt ez rossz pont, mert ezzel is azt a tévhitet erősítjük az emberekből, hogy "ebből ki lehet gyógyulni". Lehetne ezt sokáig tárgyalni de mivel filmről van szó ezért jegeljük a témát. Magyar film, magyar színvonal, Csányi kicsit túltolja a dolgot, példát lehetett volna venni Stohlról aki az Őrült nők ketrecében az Átriumban heteróként, hogyan hozza a meleg figurát, úgy hogy ne legyen paródia. Egyszer nézős.. pont elég.

Fildi   2015. 07. 28.

Sok magyar vígjátékkal ellentétben jónak mondható film. Szórakoztató poénokkal teli, vígjáték, ami valódi élményt nyújt és végig leköti az embert. Érdemes megnézni

VK   2017. 05. 15.

Vicces, szórakoztató film, és kedvelem a színészeket akik szerepelnek benne. Jó a humora, ötletes a sztorija és végig pörgős a film. Többször is nézhető.

H.a.n.n.a   2016. 02. 27.

Szerintem ez egy tök jó humoros magyar film. Nem egysíkú, több szálon fut a történet jók a karakterek és Csányi nagyon jól hozta a homárt. Halkítások le a zenét a legjobb rész.

macikutya   2015. 06. 29.

Nekem tetszett ez a film. Az ötlet nem rossz, a színészek nagyon jók. Amiért igazán kár, hogy a film kb. azt sugallja , hogy minden meleg rózsaszínben jár testhez simuló trikóban , affektálva beszél, és annyira nőies, hogy az már idegesítő.

szafffy   2015. 03. 24.

Könnyed, laza vígjáték, nem eget rengető, de mégis szerethető film. Egyszer érdemes megnézni, persze a megfelelő elvárásokkal.

bigi   2015. 06. 30.

Teljesen rendben volt a film. Hozta, amit ígért. Laza, könnyű, szórakoztató. Egy teljesen vállalható, viszonylag jól megírt magyar romantikus komédia, jó szereplőkkel, bár az obligát színészválasztáson lehetne rágódni, de mindenki megbirkózik a felad... több»

cunci   2015. 06. 16.

Nekem különösen fájó ez a magyar meleg filmnek nevezett szánalmas szar, mert eddig amiket láttam meleg témájú filmeket azok tetszettek. Az általam látottak között voltak zseniális, súlyos remekművek, színvonalas művészfilmek, csodálatosan megható tö... több»

inemeth   2015. 05. 18.

A Poligamynál sokkal jobban sikerült film, de még mindig messze áll a tökéletestől. Hitelesség nélkül mutatja be a melegek ez, de lehet hogy nem is ez volt a célja.

*tünde   2015. 06. 01.

Vicces poénok. Nagy kedvenc lett. Érdemes megnézni!

*bella   2015. 05. 29.

Nagyon jó film. Rengeteg poén, a színészek nagyon jól hozzák a karaktereket. Rengeteget tudok rajta röhögni.