Coming out

Coming Out

2019.07.08 Bizsu82

Évekkel ezelőtt láttam a filmet, nekem nagyon tetszett. Jó a humora, fordulatos és egyáltalán nem sablonos. Stílusa, atmoszférája eltér a megszokottól, érezhető hogy valami újat ad pl humorában is.

2016.04.04 Annuska

Nagyon jópofa film és megérett arra, hogy újranézzem mert már megkoptak róla az emlékeim. Mucsi Zoltán és Csányi Sándor remekül hozza figurát. Kellően humoros, bár a történet kicsit felszínes és lerágott csont, de elnézem neki.

2017.09.25 SzFa Nézhetetlen

Kifejezetten utálom a filmet, nem elég, hogy Csányi Sándor van benne, de még meleg is. Nem tudtam, hogy Csányi Sándornál van idegesítőbb, de van ez a meleg Csányi Sándor. Egyszerűen nem vicces, ja de a történet az, hogy ezt lemerték forgatni.

2021.12.05 HannaK

Hogy mi a tanulság, amit levonhatunk a film megnézése után, azt nem tudom, szerintem maguk a készítők sem. Van benne egy-két humoros jelenet, de elég gyengécske film.

2016.08.19 Timike

Egyszer mindenképpen érdemes megnézni ezt a magyar filmecskét. A története kicsit zagyva, de vannak benne említésre méltó jelenetek. Mucsi remek.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Szerintem ez egy tök jó humoros magyar film. Nem egysíkú, több szálon fut a történet jók a karakterek és Csányi nagyon jól hozta a homárt. Halkítások le a zenét a legjobb rész.

2020.08.30 sammy88

Jó hogy van ilyen, de ilyen nincs

Kifejtve a véleményem címét, jó hogy van ilyen magyar film ami a meleg témával kapcsolatos, de olyan a világon nincs, hogy egy melegből heteró legyen és emiatt ez rossz pont, mert ezzel is azt a tévhitet erősítjük az emberekből, hogy "ebből ki lehet gyógyulni". Lehetne ezt sokáig tárgyalni de mivel filmről van szó ezért jegeljük a témát. Magyar film, magyar színvonal, Csányi kicsit túltolja a dolgot, példát lehetett volna venni Stohlról aki az Őrült nők ketrecében az Átriumban heteróként, hogyan hozza a meleg figurát, úgy hogy ne legyen paródia. Egyszer nézős.. pont elég.

2021.12.13 Péter Fazekas

Nem tetszett!

2015.01.27 Zsofi821

Tetszett a film, többször is láttam. Nincsenek benne erőltetett poénok, mint sok magyar filmben.

2016.04.20 gazsika1978

A magyar filmek lévén nem voltak nagy elvárásaim. Még szerencse,, így nem is csalódtam benne. Történet, színészi játék nulla. Ebben a filmben az a happy end , hogy a meleg meg heterósodik. Nagy vicc az egész, nem tetszett egyáltalán.

2015.11.02 sztankobazsi

A magyar filmekkel szemben sosem támasztottam nagy elvárásokat. Itt sem tettem.. így nem estem pofára... Még szerencse, hogy nem voltak nagy elvárásaim, így nem is csalódtam benne. Történet, színészi játék nulla.

2017.03.09 Hedy0809

Nem rossz film. Vicces, szórakoztató...túl sokat nem ígér, de nem is nagy gond. Egyszer-kétszer nézhető. :)

2015.07.28 Fildi

Sok magyar vígjátékkal ellentétben jónak mondható film. Szórakoztató poénokkal teli, vígjáték, ami valódi élményt nyújt és végig leköti az embert. Érdemes megnézni

2015.06.16 cunci

Nekem különösen fájó ez a magyar meleg filmnek nevezett szánalmas szar, mert eddig amiket láttam meleg témájú filmeket azok tetszettek. Az általam látottak között voltak zseniális, súlyos remekművek, színvonalas művészfilmek, csodálatosan megható tö... Több