Meseautó (2000)

Bajor Imre
Kern András
Stohl András

Bizsu82   2019. 07. 09.

Az egyik kedvenc magyar filmem. Nagyon jó a humora, rendkívül szórakoztató. Hangulatos, fülbemászó a zenéje. Érzelmileg is megfogó a film. Érdemes megnézni.

indingo   2019. 03. 20.

Új, modern köntösbe öltöztetett Meseautó. Nem olyan rossz, mivel mindig kell, hogy egy-egy régi klasszikus filmet leporoljanak és aki látta a régi filmet, most ismét felelevenítse azt a jelen neves színészeivel, főleg, ha közben még jól is szórakozik, az csak ráadás.

Enjoy   2017. 02. 09.

Magyar romantikus film kategóriát nézve a jobbak között van a film. Klasszikus, jó humorú vígjáték. A színészek jól alakítják a karaktereket, ötletes a története.

FunBoi   2016. 08. 17.

A 2000-es években valamiért erős késztetést éreztek, hogy a régi, hibátlan klasszikusokat remakeljék. Nem állítom, hogy mind pocsék, de sajnos egyik sem sikerült egy eget rengetőre, egy-két kivétel persze akad. A Meseautó persze nem az. Nem egy rossz... több»

Cordelia Bennett   2016. 04. 29.

A sikerültebb modernizálási kísérletek közé tartozik. Rokonszenves figurák, jó alakítások, kedvelt színészekkel. Többször is nézhető.

Fsv1213   2015. 01. 28.

Szenzációs kis film. Nagyon kellemes kikapcsolódást nyújtott.

danda115   2015. 09. 30.

Próbál vicces lenni, de egyszerűen irritáló ez a film. A második felétől már csak szinte fél szemmel néztem. Szerintem nagyon pocsék.