Meseautó

Meseautó

2019.07.09 Bizsu82

Az egyik kedvenc magyar filmem. Nagyon jó a humora, rendkívül szórakoztató. Hangulatos, fülbemászó a zenéje. Érzelmileg is megfogó a film. Érdemes megnézni.

2019.03.20 indingo

Új, modern köntösbe öltöztetett Meseautó. Nem olyan rossz, mivel mindig kell, hogy egy-egy régi klasszikus filmet leporoljanak és aki látta a régi filmet, most ismét felelevenítse azt a jelen neves színészeivel, főleg, ha közben még jól is szórakozik, az csak ráadás.

2017.02.09 Enjoy

Magyar romantikus film kategóriát nézve a jobbak között van a film. Klasszikus, jó humorú vígjáték. A színészek jól alakítják a karaktereket, ötletes a története.

2016.08.17 FunBoi

A 2000-es években valamiért erős késztetést éreztek, hogy a régi, hibátlan klasszikusokat remakeljék. Nem állítom, hogy mind pocsék, de sajnos egyik sem sikerült egy eget rengetőre, egy-két kivétel persze akad. A Meseautó persze nem az. Nem egy rossz... Több

2016.04.29 Cordelia Bennett

A sikerültebb modernizálási kísérletek közé tartozik. Rokonszenves figurák, jó alakítások, kedvelt színészekkel. Többször is nézhető.

2015.01.28 Fsv1213

Szenzációs kis film. Nagyon kellemes kikapcsolódást nyújtott.

2015.09.30 danda115

Próbál vicces lenni, de egyszerűen irritáló ez a film. A második felétől már csak szinte fél szemmel néztem. Szerintem nagyon pocsék.