Állítsátok meg Terézanyut! (2004)

Állítsátok meg Terézanyut!

Bazzzsi   2017. 11. 23.

Imádom a film hangulatát, no meg az esetlen női karaktert a főszerepben, amit Hámori Gabriella nagyon hitelesen alakított. Könnyed és humoros hazai film.

Lonka   2017. 07. 27.

Szerintem ez új hullám közül a legjobb magyar vígjáték, ahol remek karakterek vannak. Értelmesek és viccesek a párbeszédek és történetben is egy végtelenül kedves sztorit kapunk.

Bizsu82   2015. 04. 22.

Kissé elcsépelt, sablonos "vígjáték", bár poénokban igen gyenge és a legnagyobb része unalmas. Lájtos, egyszer nézhető. Kategóriájában közepesnek vagy kicsit átlagon alulinak értékelném.

Kutyus   2016. 05. 06.

Nem is rossz kis film. A szereplők jól alakítanak, Hámori Gabriella jól adja elő a bizonytalan, töprengő, kissé önbizalom hiányos nőt. Kellemes, laza kikapcsolódást nyújtott!

goldfisy   2015. 03. 29.

Nagyon gyenge, semmitmondó film, a könyvhöz hasonlóan. Közhelyes, kisarkított történet, igazi karakterek nélkül.