Poligamy

sptt   2020. 06. 30.

Ennek a filmnek talán az átlagosság a legnagyobb problémája. Nem túl izgalmas, de nem is lehangoló. Nem túl vicces, de nem is igazán romantikus. Nem túl lassú, de azért nem is pörögnek az események. Kellemes délutáni szórákozás, nem tudnék rá semmi ... több»

indingo   2019. 12. 16.

Régebben is láttam már, de nem rémlett, hogy Mészáros Béla is szerepel benne. Helyes vígjáték, jó poénokkal és színészekkel.

Timike   2016. 08. 05.

Egyszer meg lehet nézni ezt a kis magyar filmecskét, de sokat nem szabad tőle várni. Az eleje még érdekesen indul - bár ezek erős szavak - ,de utána kicsit leül.

Péter   2017. 02. 25.

Tompos Kátya és Csányi Sándor párosa brillírozott ebben a filmben, imádtam őket. Annyira passzolt a két szereplő egymáshoz. Nagyon jó magyar film, büszkék lehetünk rá.

szafffy   2015. 03. 24.

Jópofa vígjáték, tetszett a Csányitól már jól ismert ráérős, laza karakter. A hétköznapi férfi saját fantáziavilágába csöppen, és ettől kezdve meseszerűvé válik a történet.

inemeth   2015. 03. 15.

Nagyon jó magyar film, kissé vontatott történet, de ezt már megszokhattuk. Csányi a szokásos szerepben tündököl, szóval azt kapjuk, amire számítunk, se többet,se kevesebbet. Vicces, aranyos, magyar.

Cordelia Bennett   2016. 04. 29.

Úgy emlékszem, ez a film a férfi elköteleződéstől való félelméről szól, egy lélektani leckét kap a főhős, megtapasztalhatja, milyen lenne más karakterű nővel az élete. Persze, a végén rájön, hogy jó neki az, ami van :)

Csányi Sándor