Poligamy (2009)

Poligamy

elekm90   2021. 03. 29.

Az alapötleten túllépve sajnos egy sablonos, tömeggyártott, magyar romantikus vígjátékká válik. Csányi Sándor továbbra sem a szívem csücske, szinte minden filmben ugyanazt a mimikát és színészi játékot látom tőle, Tompos Kátya valamivel jobban tetszett.

indingo   2019. 12. 16.

Régebben is láttam már, de nem rémlett, hogy Mészáros Béla is szerepel benne. Helyes vígjáték jó poénokkal és színészekkel.

sptt   2020. 06. 30.

Ennek a filmnek talán az átlagosság a legnagyobb problémája. Nem túl izgalmas, de nem is lehangoló. Nem túl vicces, de nem is igazán romantikus. Nem túl lassú, de azért nem is pörögnek az események. Kellemes délutáni szórákozás, nem tudnék rá semmi ... több»

Timike   2016. 08. 05.

Egyszer meg lehet nézni ezt a kis magyar filmecskét, de sokat nem szabad tőle várni. Az eleje még érdekesen indul - bár ezek erős szavak - ,de utána kicsit leül.

Péter   2017. 02. 25.

Tompos Kátya és Csányi Sándor párosa brillírozott ebben a filmben, imádtam őket. Annyira passzolt a két szereplő egymáshoz. Nagyon jó magyar film, büszkék lehetünk rá.

szafffy   2015. 03. 24.

Jópofa vígjáték, tetszett a Csányitól már jól ismert ráérős, laza karakter. A hétköznapi férfi saját fantáziavilágába csöppen, és ettől kezdve meseszerűvé válik a történet.

inemeth   2015. 03. 15.

Nagyon jó magyar film, kissé vontatott történet, de ezt már megszokhattuk. Csányi a szokásos szerepben tündököl, szóval azt kapjuk, amire számítunk, se többet,se kevesebbet. Vicces, aranyos, magyar.

Csányi Sándor