Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Apádra ütök (2000)

Meet the Parents

Attila G.   2019. 06. 21.

Amikor annak idején moziban láttam ezt a filmet, valószínűleg többé-kevésbé jól szórakoztam rajta; s idővel tévében megnéztem a folytatásait is. Viszont azt kell, hogy mondjam, hogy számomra ez a film - mind a Stiller-De Niro -páros ebben a filmben -... több»

indingo   2017. 12. 04.

Az elmúlt 20 év legjobb vígjátéktrilógiája. Nálam a Másnaposokat is veri. Remek benne a de Niro - Stiller páros. Minden jelenete poénos, bár sok altesti poén is van benne, de így is tetszett.

ArpiHajdu és Réci   2017. 11. 06.

Kategóriáján belül az egyik legjobb az Apádra ütök és még csak nem is kell erőlködnie érte. Ben Stiller és Robert De Niro együtt valami zseniálisat alkottak, életre keltették a tökéletes macska-egér harcot. Stiller remekül hozza azt a figurát, aki mi... több»

Bogi87   2016. 05. 31.

Az Apádra ütök kedvenc filmjeim egyike, melynek poénjai egyáltalán nem erőltetettek és akárhányszor megnézem a filmet, újból és újból megnevettetnek. Robert De Niro elhíresült bizalom körét az évek alatt számos filmben láttam visszaköszönni - nem véletlenül.

Deku   2017. 07. 18.

Nem minden poén ütött olyan nagyot mint vártam viszont ennek ellenére is szerethető. Sokkal jobb filmeket is láttam már mint ez. Azonban egynek bőven megjárja.

Mavil   2016. 06. 09.

Már számtalan alkalommal láttam, egyik kedvenc vígjátékom Robert De Niro-val és Ben Stiller-el, mind a ketten zseniálisak. A film tele van jó (és nem erőltetett) poénokkal.

dailyfilmsan   2019. 02. 14.

Nekem nagyon tetszett ez a véletlenek által kialakult helyzet amit a film kínált. Ben stiller és Robert De Niro nagyon jó páros volt ha arról volt szó hogyan menjenek egymás agyára. Ez a romantikus filmbe bujtatott vígjáték nálam maximális, lehet azért mert én sem jövök ki túl jól a kedvesem szüleivel.

Ben Stiller
Robert De Niro

Stiller és Wilson harmadik közös filmje.

(HETEDIK )

Greg vezetéknevét Jim Carrey találta ki.

(HETEDIK )

Pam szerepére Julia Stiles is esélyes volt.

(HETEDIK )

A film alig 10 nap alatt visszahozta forgatási költségeit.

(HETEDIK )

A film eleji felvételeket Teri Polo férje vette fel.

(HETEDIK )

Ben Stiller az életben is a film forgatása alatt kérte meg párja kezét.

(HETEDIK )

Jack szerepére Christopher Walken is esélyes volt.

(HETEDIK )

Jim Carrey is esélyes volt Greg szerepére.

(HETEDIK )

Naomi Watts is esélyes volt Pam szerepére.

(HETEDIK )

A hazugság vizsgálat jelenet De Niro ötlete volt.