Apádra ütök

Meet the Parents

2024.02.18 Schumy1

Egyet mondok. De Niro mimikáját nagyon csípem. Jó film.

2017.12.04 indingo

Az elmúlt 20 év legjobb vígjátéktrilógiája. Nálam a Másnaposokat is veri. Remek benne a de Niro - Stiller páros. Minden jelenete poénos, bár sok altesti poén is van benne, de így is tetszett.

2021.08.24 Laca//Ho/rr/oR//

Még mindig az egyik legjobb a maga kategóriájában

Már 20 éve a részünk Jay Roach jópofa kis családi vígjátéka. A Robert De Niro és Ben Stiller páros remeknek bizonyult és jól vizsgázott. Nagyszerű jeleneteket hoztak össze együtt, és hát nem kell kétszer mondani, De Niróhoz mennyire illet a komor, vaskalapos, régimódi karaktere. A fizimiskája remek volt, és nagyszerű átéléssel tudta hozni azt a jellemet. Stiller még nem volt olyan elismert akkoriban, de nem maradt alul egyik színésztől sem, és remekül állta a sarat De Niro mellett. Nagyon jól mutatja be az átlagemberek beilleszkedési nehézségeit vagy az ilyesfajta szituációkat, amikor a barátnő bemutat a családjának, és egy nem éppen laza, barátságos ember az apósjelölt. Ebből nagyon jó poénokat lehet előhúzni, és ezt sikerült is vászonra vinni. Volt egy szint, amikor már nem igazán tudtam eldönteni, kit is sajnáljak a karakterek közül, de pont ez a jó az egészben, hogy annyira sokoldalú és színes karakterek lettek megalkotva a filmben. Nekem tetszett, és a mai napig megnézem, ha arról van szó.

Ben Stiller,Robert De Niro,és persze Malőr cica zseniális triója !!!Iszonyatosan odavág a rekeszizmoknak,és szuper a története !!!Tom és Jerry emberi szereplőkkel...Mindenképpen mindenkinek ajánlott kategória !

2017.11.06 ArpiHajdu és Réci

Kategóriáján belül az egyik legjobb az Apádra ütök és még csak nem is kell erőlködnie érte. Ben Stiller és Robert De Niro együtt valami zseniálisat alkottak, életre keltették a tökéletes macska-egér harcot. Stiller remekül hozza azt a figurát, aki mi... Több

2016.05.31 Bogi87

Az Apádra ütök kedvenc filmjeim egyike, melynek poénjai egyáltalán nem erőltetettek és akárhányszor megnézem a filmet, újból és újból megnevettetnek. Robert De Niro elhíresült bizalom körét az évek alatt számos filmben láttam visszaköszönni - nem véletlenül.

2017.07.18 Deku

Nem minden poén ütött olyan nagyot mint vártam viszont ennek ellenére is szerethető. Sokkal jobb filmeket is láttam már mint ez. Azonban egynek bőven megjárja.

2019.02.14 dailyfilmsan

Nekem nagyon tetszett ez a véletlenek által kialakult helyzet amit a film kínált. Ben stiller és Robert De Niro nagyon jó páros volt ha arról volt szó hogyan menjenek egymás agyára. Ez a romantikus filmbe bujtatott vígjáték nálam maximális, lehet azért mert én sem jövök ki túl jól a kedvesem szüleivel.

2022.08.07 Klauka89

Nagy klasszikus, amit általában fél szemmel családi karacsonyokon vagy más ünnepen nagyszülőknèl láttam, de sosem figyeltem igazán oda a filmre, inkább a nagyszüleimmel beszèlgettem helyette. Így mindig tartogat valami újat. A napokban férjem mondja,... Több

2018.11.23 HE7EDIK

Mára már klasszikus vígjátékká nőtte ki magát, Stiller és De Niro feledhetetlen párosával. A folytatásai sem rosszak, de ez a rész az alap. A legnagyobb poén nekem az volt, mikor a rokonok rájönnek Bekúr valódi nevére: Segbekúr! Az egyik legjobb műfaján belül.

2015.05.05 ZeroHero

egy nagy ripacskodás. Én is csak Robert de Niro miatt néztem meg és csodálkozom, hogy tudta ilyen alakok közé keverni magát, ráadásul még producer is. Nem volt magánál..

2016.01.22 szaka123

Hatalmas film! Robert DeNiro megmutatja komikus oldalát, Ben Stiller karakterét pedig sok filmjében nagyon szeretem. Jókat lehet rajta nevetni, kikapcsol, nem kell sokat várni tőle. A folytatások is jók lettek, de ez a klasszik! Vígjátékok közül az egyik kedvenc.

2017.07.31 MP170506

Nekem ez a film túl sok. Oké, hogy valami nagyon poénos fimet akarták, de szerintem átestek a ló másik oldalára és túlságosan erőltetett lett. A színészekkel nincs gond, ők jól játszanak.

2019.05.17 Ms. Akárki

Eszementül jó vígjáték. Imádom a szereplők csetlő botló poénjait is. Stiller pedig tökéletes választás volt főszereplőnek, de az apósjelölt is viszi a pálmát. Tipikus szerelmes film, amikor az áhított lányért még először a családdal is meg kell kűzdeni...