Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Quieen Latifah zseniális színésznő ami itt is megmutatkozik. Georgia azt hiszi hogy nemsokára meg fog halni egy orvosi gép meghibásodása miatt, ezért úgy dönt hogy elkezdi habzsolni az életet mielőtt túl gyorsan végeszakad. Persze szirupos happy end a vége, de még ez is jól áll a filmnek.

Norbert93   2019. 08. 08.
Önismeret kezdőknek

Amellett, hogy egy könnyed, "carpe diem" beütésű, eredeti alapötlettel ügyeskedő film, megvan az érzelmi és a komikus oldala is, ami nem feltétlenül csak szerelmi kapcsolatok kialakítására reflektál, gyakorlatilag egy félreértés hatására mindent kipróbáló és élvező, szerethető szingli nő karakterváltozása; önmagára találása egy kulináris élvezetekkel szegélyezett vakáció által.

lucy07   2019. 08. 20.

A téli hónapokban mikor egy kis kikapcsolódásra vágysz tökéletes ez a film megnézése. A sztorija nekem megnyerő volt a főszereplő is jól hozta a szerepét ezért időről időre újra szoktam nézni.

Toncsi   2015. 04. 27.

Egy egészen korrekt film, amit érdemes megnézni, még ha ugyan Queen Latifah nem is igazán alakít benne maradandót, de szerintem egy jó, összeülős, délutáni mozizásra alkalmas film. De egyébként bármikor meg lehet nézni.

majkymi   2015. 04. 04.

Igazából minden szempontból egy kissé tessék-lássék módon összerakott film. Nincsenek benne olyan igazán emlékezetes jelentek, sőt a színészi játék sem valami karakteres. Jópofa meg minden, de eléggé felejthető.

Giancarlo Esposito
Michael Nouri
Timothy Hutton
Jascha Washington
Giancarlo Esposito
Michael Nouri
Gérard Depardieu

Minden étel, amit a filmben felszolgálnak a Food Network chefjei készítettek, akik a stábbal utaztak. Emellett megtanítottak pár alap főzési technikát Queen Latifah-nak, hogy profi szakácsnak tűnjön a filmben.