Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Kellékfeleség (2011)

Just Go with It

cinderella   2020. 01. 05.

Adam sandlert és Jennifer Anistont külön-külön is nagyon szeretem, de együtt nagyon jó páros alkotnak, már többször láttam ezt a filmet és még biztos meg fogom nézni máskor is.

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Sem Adam Sandler sem Jennifer Aniston legjobb filmje és nem is álltak jól egymásnak a főszereplők. A történet emellett egyedi és sok jó poén van benne.

indingo   2017. 12. 22.

Remek kis vígjáték és meglepően összeillet a Sandler-Aniston páros. Nem is értem Adam Sandlert, hogy azt a sok értelmetlen vígjátékot miért vállalja el. A filmnek helyes a történet és vicces is.

rbernadett   2015. 09. 08.

Az egyik legjobb Adam Sandler film. Vicces, de nem gusztustalan, kiszámítható, de nem unalmas. A többi szereplő is nagyon jó választás volt, a film velük kerek.

Deku   2017. 07. 26.

Én személy szerint alapból nagyon kedvelem Adam Sandler filmjeit de ez azok közül is az egyik legjobb. Humoros és egyszerre aranyos is. Nagyon hozzá nőtt a szívemhez.

hszpp   2017. 02. 02.

Aranyos,örök klasszikus. Mostanság már csak mint háttérzaj,vagy elalvós filmnek tesszük be,de erről nem a film tehet. Kifejezetten szórakoztató,mókás film. Egyáltalán nem unalmas,és nem lapos,kedves történettel.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Na ez nem lett egy nagy durranás.Vicces,kedves,humoros,és őrületesen káoszos,ahogy kell,de valahogy nem éreztem,hogy átjönne nekem.Sandler több filmjében is ezt érzem.Néha többet bohóckodik,mint kellene.

A film összbevétele 214,9 millió dollár.

(LionelMessi10)

A filmnek 80 millió dollár a költségvetése.

(LionelMessi10)

A filmben szerepel a világhírű teniszező, Andy Roddick is.

(SódóGA)

Ian Maxtone Davis, a film egyik karakterének neve egy kedves utalás és főhajtás a Simpson család egyik alkotója, előtt.

(SódóGA)

A filmben egyik jelenetében feltűnik Adam Sandler valódi felesége is.

(SódóGA)

A film bemutatójának dátuma egybeesett Jennifer Aniston születésnapjával.

(SódóGA)

Jennifer Aniston és Adam Sandler már akkor ismerték egymást, mielőtt mindketten befutott sztárok lettek volna.