Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Kellékfeleség (2011)

Just Go with It

Léna $film   2021. 01. 03.

Imádom. Vicces és romantikus is. Jennifer Aniston és Adam Sandler szerintem nagyon jó színészek, így a közös filmjük is nagyon szuper lett. (Van még egy közös filmjük, azt is nézd meg, a címe: Gyagyás gyilkosság - a címe mindent elárul). Mindenképpen nézd meg a Kellékfeleséget!

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Sem Adam Sandler sem Jennifer Aniston legjobb filmje és nem is álltak jól egymásnak a főszereplők. A történet emellett egyedi és sok jó poén van benne.

indingo   2017. 12. 22.

Remek kis vígjáték és meglepően összeillet a Sandler-Aniston páros. Nem is értem Adam Sandlert, hogy azt a sok értelmetlen vígjátékot miért vállalja el. A filmnek helyes a történet és vicces is.

hszpp   2017. 02. 02.

Aranyos,örök klasszikus. Mostanság már csak mint háttérzaj,vagy elalvós filmnek tesszük be,de erről nem a film tehet. Kifejezetten szórakoztató,mókás film. Egyáltalán nem unalmas,és nem lapos,kedves történettel.

rbernadett   2015. 09. 08.

Az egyik legjobb Adam Sandler film. Vicces, de nem gusztustalan, kiszámítható, de nem unalmas. A többi szereplő is nagyon jó választás volt, a film velük kerek.

Deku   2017. 07. 26.

Én személy szerint alapból nagyon kedvelem Adam Sandler filmjeit de ez azok közül is az egyik legjobb. Humoros és egyszerre aranyos is. Nagyon hozzá nőtt a szívemhez.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Na, ez nem lett egy nagy durranás. Vicces, kedves, humoros és őrületesen káoszos, ahogy kell, de valahogy nem éreztem, hogy átjönne nekem. Sandler több filmjében is ezt érzem. Néha többet bohóckodik, mint kellene.

A film összbevétele 214,9 millió dollár.

(LionelMessi10)

A filmnek 80 millió dollár a költségvetése.

(LionelMessi10)

A filmben szerepel a világhírű teniszező, Andy Roddick is.

(SódóGA)

Ian Maxtone Davis, a film egyik karakterének neve egy kedves utalás és főhajtás a Simpson család egyik alkotója előtt.

(SódóGA)

A film egyik jelenetében feltűnik Adam Sandler valódi felesége is.

(SódóGA)

A film bemutatójának dátuma egybeesett Jennifer Aniston születésnapjával.

(SódóGA)

Jennifer Aniston és Adam Sandler már azelőtt ismerték egymást, hogy mindketten befutott sztárok lettek volna.