Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

alexxx   2018. 05. 31.

Nem, hogy az eredetihez képest, de ez a film önmagában is jó nagy csalódás. Vígjátéknak kéne lennie, de egy percig nem tudott szórakoztatni. Olcsó, híg, semmitmondó tucatfilm, nem éri meg a mozijegy árát. Én szóltam!

abrahamzsoltimate   2018. 06. 01.

Ez a film egészen jól sikerült! Sokat tudtam nevetni rajta! 10/7

schvarz   2018. 06. 13.

Jó humorú és érdekes sztorijú film. A szereplők karaktere is tetszett, jól alakítanak Színvonalas a humora és valóban szórakoztat. Jó választás volt moziban.

Csicsi88   2018. 06. 28.

Egy jó kis vígjáték, hétvégére kikapcsolódáshoz, szórakozáshoz teljesen megfelelő filmválasztás. Folyamatos történésékkel, poénokkal meghintve. A gazdag ember megtapasztalja a munka fogalmát :)

Tunde 59   2018. 06. 04.

A kiégett szíveket melegséggel tölti el, az elfásult lelkeket szárnyakon röpíti a film. Rohanó világunkban, senkinek nem árt egy kis mesés romantikus vidámság! Kellemes szórakozást kívánok mindenkinek, aki szeretne feltöltődni és örülni tud még mások boldogságának!!!

Mel Rodriguez
Mel Rodriguez
Anna Faris

Az Átejtve egyértelműen szórakoztat, a gegek nevetésre sarkallnak, és még gondolkodni sem kell igazán, a film sodorja magával a nézőt, a könnyed történet, érthető vezérfonalain. több»

És a „2018 legfeleslegesebb remake-je” díjat kapja… több»

A rendőrfőnököt Martin Brody-nak hívják. Ez azért érdekes, mert ugyan így hívták a rendőrfőnököt A cápa (1975) című filmben is.

(Diesel )

A város, ahol a filmet forgatták, számos más ismert film, illetve sorozat jelenetének adott otthont, mint például a Once Upon A Time, Arrow, Supernatural, és a Bates Motel.

(Diesel )

Anna Faris exférje, Chris Pratt a való életben nagy Seattle Seahawks rajongó.