alexxx   2018. 05. 31.

Nem, hogy az eredetihez képest, de ez a film önmagában is jó nagy csalódás. Vígjátéknak kéne lennie, de egy percig nem tudott szórakoztatni. Olcsó, híg, semmitmondó tucatfilm, nem éri meg a mozijegy árát. Én szóltam!

Norbi   2018. 07. 30.

Lehetett néha rajta nevetni,de azért nem lehet egy jó vígjátéknak nevezni. A karakterek felszínesek, és érdemtelenek voltak , nem tudták kellőképpen felhívni magukra a figyelmem, így kicsit uncsi is volt.

schvarz   2018. 06. 13.

Jó humorú és érdekes sztorijú film. A szereplők karaktere is tetszett, jól alakítanak Színvonalas a humora és valóban szórakoztat. Jó választás volt moziban.

abrahamzsoltimate   2018. 06. 01.

Ez a film egészen jól sikerült! Sokat tudtam nevetni rajta! 10/7

Csicsi88   2018. 06. 28.

Egy jó kis vígjáték, hétvégére kikapcsolódáshoz, szórakozáshoz teljesen megfelelő filmválasztás. Folyamatos történésékkel, poénokkal meghintve. A gazdag ember megtapasztalja a munka fogalmát :)

Mel Rodriguez
Mel Rodriguez
Anna Faris

Az Átejtve egyértelműen szórakoztat, a gegek nevetésre sarkallnak, és még gondolkodni sem kell igazán, a film sodorja magával a nézőt, a könnyed történet, érthető vezérfonalain. több»

És a „2018 legfeleslegesebb remake-je” díjat kapja… több»

A film rendezői igen nagy elismeréseket szereztek már a televíziós műfajokban. Rob Greenberg háromszoros Emmy-győztes. Bob Fishernek ez az első nagyjátékfilmje, de forgatókönyvíróként több produkcióban is részt vett már (Családi üzelmek, Ünneprontók ünnepe).

(ArpiHajdu és Réci )

A rendőrfőnököt Martin Brody-nak hívják. Ez azért érdekes, mert ugyan így hívták a rendőrfőnököt A cápa (1975) című filmben is.

(Diesel )

A város, ahol a filmet forgatták, számos más ismert film, illetve sorozat jelenetének adott otthont, mint például a Once Upon A Time, Arrow, Supernatural, és a Bates Motel.

(Diesel )