mamiéstöti2   2018. 12. 03.
Egy jó kis esti kikapcsoló film

Számomra egy igazi romantikus vígjáték volt sok humorral fűszerezve. ANNA FARIS és Eugenio Derbez jól alakítják a szerepeket. Ebben a filmben megint kiderül, hogy nem minden a pénz, mert lehet valaki gazdag és boldogtalan illetve fordítva is.

Berto49   2018. 10. 11.

Szegény meghalt feleségem emlékére kínlódtam végig, mert az ő egyik kedvenc filmje volt a „Vasmacska kölykei”. Nekem az eredeti film sem nagyon tetszett, de ez kritikán aluli. Annyira gagyi, a szereplők annyira hülyére veszik a figurákat, megközelítve a nézhetetlenséget, bár vannak olyan nézők akiknek az ilyen jellegű filmek tetszenek nagyon. A szereposztást teljes mértékben elhibázottnak tartom, mert Anna Faris egy rosszul sikerült klónja Goldie Hawnnak. Néhány filmben láttam szerepelni, de azokat röpke órák alatt – szerencsére – kitöröltem az emlékezetből. A Mexikóban és egész Latin-Amerikában "imádott" Eugenio Derbezt pedig idézve egy hozzászólást: „el tudja képzelni az ember … alkesz kubikosként, mint gazdag szívtipróként”. Ennek ellenére őt tartják a világ egyik legbefolyásosabb latin férfijának. Én azért hozzátenném, hogy Banderas, vagy Bardem sem akárki. Igaz, tehetség dolgában nem egy kategória! A film elkészítése pedig megcsúfolása az eredetinek, a feleslegesen leforgatott mozik iskolapéldája.

alexxx   2018. 05. 31.

Nem, hogy az eredetihez képest, de ez a film önmagában is jó nagy csalódás. Vígjátéknak kéne lennie, de egy percig nem tudott szórakoztatni. Olcsó, híg, semmitmondó tucatfilm, nem éri meg a mozijegy árát. Én szóltam!

Norbi   2018. 07. 30.

Lehetett néha rajta nevetni,de azért nem lehet egy jó vígjátéknak nevezni. A karakterek felszínesek, és érdemtelenek voltak , nem tudták kellőképpen felhívni magukra a figyelmem, így kicsit uncsi is volt.

MMcFly2015   2018. 10. 07.

Totál felesleges feldolgozás volt. A gyerekkorom nagy romantikus vígjátéka; a Vasmacska kölykei olyan szinten megmaradt az emlékezetembe, hogy - noha 20 éve biztos nem láttam - szinte minden momentumára emlékszem. Így ez a film inkább volt egy gyenge próbálkozás, mint sem a darab megújítója. Annyi ötlet fért bele a remake-be, hogy a nemi szerepeket felcserélik. Helyenként kapunk kis ,,pluszt" de inkább csak rontott az összképen. A finálé azért ugyan olyan bájos tudott maradni, mint az eredeti verziónál, és a férfi főszereplő (Eugenio Derbez) is meglepően jó alakítással szórakoztat minket. Aki ,,új" filmként tudja nézni, egy középkategóriás romantikus vígjátékot láthat, ami a végére azért biztos kellemes élményt hagy maga után. Viszont nincs benne semmi olyan, amit a mai igényekhez kellett módosítani, így bátran meglehet nézni az 1987-es Vasmacska kölykeit, végül is az az igazi ;)

Mel Rodriguez
Mel Rodriguez
Anna Faris

Az Átejtve egyértelműen szórakoztat, a gegek nevetésre sarkallnak, és még gondolkodni sem kell igazán, a film sodorja magával a nézőt, a könnyed történet, érthető vezérfonalain. több»

És a „2018 legfeleslegesebb remake-je” díjat kapja… több»

A film rendezői igen nagy elismeréseket szereztek már a televíziós műfajokban. Rob Greenberg háromszoros Emmy-győztes. Bob Fishernek ez az első nagyjátékfilmje, de forgatókönyvíróként több produkcióban is részt vett már (Családi üzelmek, Ünneprontók ünnepe).

(ArpiHajdu és Réci )

A rendőrfőnököt Martin Brody-nak hívják. Ez azért érdekes, mert ugyan így hívták a rendőrfőnököt A cápa (1975) című filmben is.

(Diesel )

A város, ahol a filmet forgatták, számos más ismert film, illetve sorozat jelenetének adott otthont, mint például a Once Upon A Time, Arrow, Supernatural, és a Bates Motel.

(Diesel )