Átejtve

Overboard

Mel Rodriguez
Mel Rodriguez
Anna Faris

Leonardo, az önelégült, gazdag playboy, Mexikó legtehetősebb családjának sarja felveszi a gyermekeit egyedül nevelő Kate-et, a munkásosztály gyöngyét luxusjachtjának takarítására. Röviddel azután, hogy igazságtalanul kirúgja a nőt és még a fizetségét is megtagadja, Leonardo átesik a hajókorláton… Több

Rendező: Rob Greenberg
Forgatókönyvíró: Bob Fisher, Rob Greenberg, Leslie Dixon
Premier (HU): 2018.05.31. | HBO Max (2023.07.01.)

2023.08.22 JRD

Vasmacska kölykei... újratöltve

Ám hiába cserélték fel a két fő karakter nemét, ez a film akkor is csak átlagos. Mégsem állíthatom azt, hogy nem volt jó megnézni. Hiszen Farris és Derbez aranyos komédiások. Számtalan közepes szórakoztató film van már a hátuk mögött. Amolyan gondolkodásmentes, humoros, szórakoztató film... nem több. Ha ki van a tököd egy fárasztó hét után, nézd meg, kikapcsol. Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2018.12.03 mamiéstöti2

Egy jó kis esti kikapcsoló film

Számomra egy igazi romantikus vígjáték volt sok humorral fűszerezve. ANNA FARIS és Eugenio Derbez jól alakítják a szerepeket. Ebben a filmben megint kiderül, hogy nem minden a pénz, mert lehet valaki gazdag és boldogtalan illetve fordítva is.

2019.08.02 indingo

Rosszabbra számítottam, mert valljuk be, elég gagyi a történet, de egy önfeledt délutáni kikapcsolódásnak megteszi, de azt ne felejtsük el, hogy a valóságtó oly távol áll a történet!

2018.10.11 Berto49

Szegény meghalt feleségem emlékére kínlódtam végig, mert az ő egyik kedvenc filmje volt a „Vasmacska kölykei”. Nekem az eredeti film sem nagyon tetszett, de ez kritikán aluli. Annyira gagyi, a szereplők annyira hülyére veszik a figurákat, megközelítv... Több

2019.01.01 MP170506

Nekem tetszett, remek kis kikapcsolódást tud nyújtani, bár nem hiszem, hogy többször nézős. Van benne humor, romantika és happy end... A színészek is jól hozzák a karakterüket.

A film összbevétele 91 244 913 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 123 428 669 forintot termelt. A hazai mozik összesen 87 735 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film rendezői igen nagy elismeréseket szereztek már a televíziós műfajokban. Rob Greenberg háromszoros Emmy-győztes. Bob Fishernek ez az első nagyjátékfilmje, de forgatókönyvíróként több produkcióban is részt vett már (Családi üzelmek, Ünneprontók ünnepe).Szerző: ArpiHajdu és Réci

A rendőrfőnököt Martin Brodynak hívják. Ez azért érdekes, mert ugyanígy hívták a rendőrfőnököt A cápa (1975) című filmben is.Szerző: Diesel

A város, ahol a filmet forgatták, számos más ismert film, illetve sorozat jelenetének adott otthont, mint például a Once Upon A Time, Arrow, Supernatural és a Bates Motel.Szerző: Diesel

Anna Faris exférje, Chris Pratt a való életben nagy Seattle Seahawks rajongó.Szerző: Diesel

(2018. 05. 29.)
Az Átejtve egyértelműen szórakoztat, a gegek nevetésre sarkallnak, és még gondolkodni sem kell igazán, a film sodorja magával a nézőt, a könnyed történet, érthető vezérfonalain. Több

(2018. 05. 31.)
És a „2018 legfeleslegesebb remake-je” díjat kapja… Több