Barátság extrákkal (2011)

Friends with Benefits

TomÁcs   2019. 12. 19.

Nagyon erőltetett történet és eléggé kiszámítható is. Nekem Mila Kunis olyan semmilyen kis színésznő, nagyon jellegtelen az alakítása itt is.

erare   2015. 02. 10.

Kikapcsol, megnevettet, szórakoztat ez a film. És örülök, hogy szereplői arra jutnak, hogy csak szexre nem építhető egy kapcsolat - egy barátság meg pláne.

indingo   2017. 05. 02.

Olyan tipikus film, amiben ki lehet találni a dolgokat. El volt egymással a két főszereplő, de számomra nem volt túl valósághű és hihető a köztük lévő kémia. Vicces sem volt, tehát nem értem a készítőket.

ArpiHajdu és Réci   2016. 10. 21.

Ez egy tipikus sablonos, kiszámítható, mostanában divatos történettel rendelkező amerikai romkon, amelyből tizenkettő egy tucat. Ráadásul leforgatták a megszólalásig hasonló ikertestvérét Natalie Portman-nel és Ashton Kutcher-ral a főszerepben a Csak... több»

Norbi   2018. 07. 27.

Nem egy túlbonyolított történet, és nem egy világrengető szerelem volt , de teljes mértékben olyan, ami hihető. Nem voltak benne hatalmas színészi alakítások, de ez a film nem is akar egy második Rómeó és Júlia lenni, nem is lenne hiteles tőlük. A fi... több»

diumiu   2017. 06. 30.

Nem vártam a filmtől sokat így úgy gondolom nem is csalódtam. Kellemes, megnevettetetős, nem világot megváltó film, de kikapcsolásra tökéletes, jó szereposztással.

VvV   2018. 11. 29.

Valahogy annyira idegesítő minden szereplő ebben a filmben, hogy azt nem tudom elmondani. A története is erőltetett.

Mila Kunis karakterének egy villám alakú nyaklánca volt, Justin Timberlake karakterének pedig egy villám alakú tetoválása.

(SódóGA)

A jelenetben, amikor Mila Kunis a taxiban átöltözik, a készítők szerint a taxis kiejtése nem volt elég New York-i, ezért utószinkronizálták.

(SódóGA)

Amikor Dylan megmutatja Jamie-nek az óceánt, a háttérben az orosz milliárdos, Andrej Melnicsenko jachtja látszik.

(SódóGA)

Mila Kunis a meztelen jelenetben testdublőrt használt.

(SódóGA)

A kosárlabdázó jelenetben a háttérben feltűnik Woody Harrelson, amint éppen zsákol. Ez utalás Ron Shelton Zsákolj, ha tudsz! (1992) című filmjére, melyben Harrelson is játszott.