Barátság extrákkal

Friends with Benefits

2023.05.18 Ahoj poplacsek

Csajosfilmes kliséparádé, csak most legalább jó színészek is voltak benne

Kicsit kiborító volt Mila Kunist ilyenben látni. Azért többször elmosolyodtam, kétszer talán majdnem nevettem is. (OK, Hugh Grant is jó színész, aztán mégis sokszor mikben játszott, szóval ez nem volt teljesen igazságos.)

2015.02.10 erare

Kikapcsol, megnevettet, szórakoztat ez a film. És örülök, hogy szereplői arra jutnak, hogy csak szexre nem építhető egy kapcsolat - egy barátság meg pláne.

2017.05.02 indingo

Olyan tipikus film, amiben ki lehet találni a dolgokat. El volt egymással a két főszereplő, de számomra nem volt túl valósághű és hihető a köztük lévő kémia. Vicces sem volt, tehát nem értem a készítőket.

2016.10.21 ArpiHajdu és Réci

Ez egy tipikus sablonos, kiszámítható, mostanában divatos történettel rendelkező amerikai romkon, amelyből tizenkettő egy tucat. Ráadásul leforgatták a megszólalásig hasonló ikertestvérét Natalie Portman-nel és Ashton Kutcher-ral a főszerepben a Csak... Több

2019.07.23 Ms. Akárki

Nagyon jó romantikus vígjáték ami azért tanulságos is... szinte biztos, hogy nem létezik a film alapvető feltevéseXD Abból biztos, hogy később csak a bonyodalmak vannak akármennyire is lazák az illetők. Mila Kunis játéka kifejezetten tetszett, pedig nem annyira rajongok érte.

2017.10.21 Bazzzsi

Mila Kunistól feláll a szőr a hátamon. Valahogy a szinkronja sem jó. A történet igazából semmiről sem szól, lenne legalább vicces. Timberlakenek sem ez a legjobb filmje.

2019.12.19 TomÁcs

Nagyon erőltetett történet és eléggé kiszámítható is. Nekem Mila Kunis olyan semmilyen kis színésznő, nagyon jellegtelen az alakítása itt is.

2018.11.29 VvV

Valahogy annyira idegesítő minden szereplő ebben a filmben, hogy azt nem tudom elmondani. A története is erőltetett.

2018.07.27 Norbi

Nem egy túlbonyolított történet, és nem egy világrengető szerelem volt , de teljes mértékben olyan, ami hihető. Nem voltak benne hatalmas színészi alakítások, de ez a film nem is akar egy második Rómeó és Júlia lenni, nem is lenne hiteles tőlük. A fi... Több

2017.06.30 diumiu

Nem vártam a filmtől sokat így úgy gondolom nem is csalódtam. Kellemes, megnevettetetős, nem világot megváltó film, de kikapcsolásra tökéletes, jó szereposztással.

2017.12.13 Greeta

Hogy ebben egy poén sincs az is biztos. Számomra védtelenül gyenge a története, jellegtelen maszlag egy-két erotikusabb jelenettel. Rápazaroltam 90 percet.

2017.10.14 kevelin

Jó volt. Vicces, teljesen kikapcsol. Nincsenek eredeti poénok benne mégis öröm nézni. Bátran ajánlom mindenkinek aki egy tipikus romantikus vígjátékot szeretne

2015.01.26 hackerjulcsi

És eljutottunk oda, hogy megszületnek az ilyen filmek... Ami persze jó, mert foglalkoznak az adott társadalom által bevett dolgoknak. Régebben azért ez a barátság+ szex téma nem igazán volt ennyire bevett, mint ma... vagy legalábbis nem verték nagy d... Több

2015.04.28 Bizsu82

A jó színészek ellenére a film nekem nem jött be igazán. Sablonos amerikai romantikus vígjáték, ami tulajdonképpen semmiről nem szól, a poénjai is gyengék, összességében gyenge film , gyenge színészi alakítással. Én jobbra számítottam, csalódás volt.