Rossz tanár

Mayflower657   2020. 06. 27.

Egyszer nézhető

Nem valami nagy szám film, egoista, prosztó tanár akar egy bugyuta kollégát megszerezni. Ennyi amit el tudok róla mondani.

Artemisia   2017. 12. 21.

Határeset a film, sablonos, kicsit bugyuta de azért tűrhető vígjáték. Cameron Diaz karaktere jó pár vicces helyzetet generál,Justin Timbarlake alakítása pedig valahol a közepes és a rossz között egyensúlyozik.

Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Tipikus egyszerű romantikus vígjáték. Van benne pár ütős poén de többnyire csak évődés a pasi után, hogy megszerezzék. Cameron Diazra nagyon passzolt a karakter, de Justin Timberlak-et nem nagyon tudtam hova tenni, de ahogy a játékából látszott ő se nagyon tudtaXD Egyszernézős vígjáték csak sajnos.

indingo   2017. 04. 10.

Justin Timberlakehez nem illett a karakter, sokkal tökösebb annál. Maga a sztori szerintem tök béna és még egy viccre sem emlékszem belőle.Unalmas volt.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Justin Timberlake bénázása engem inkább idegesített, mintsem szórakoztatott volna. A leírás alapján jobb filmnek ígérkezett, egy gyenge közepes.

Filmelemző   2018. 03. 23.

Szellemes eredetiséggel megrendezett, jó poénokkal teli vígjáték, melyben Cameron Diaz legalább annyira vicces és vagány, mint amennyire szexi. Láthatjuk Justin Timberlake -et is egy égő szerepben, miközben belefeledkezhetünk ebbe a szerintem kitűnő vígjátékba. A maga kategóriájában erős. 8-at ér nálam.

harnas1207   2018. 12. 27.

Nagyon gyenge vígjáték, és még gyengébb mellékszereplők. Az a legrosszabb az egészbe, hogy az alap ötlet alapján egy 8 éves is viccesebb filmet forgatott volna. A lezüllött tanár ezer mókás helyzetbe kerülhetett volna, de itt erőltetve lett a plasztikázós, pasizós dolog, ami nagyon gyér.

Nagyon szép bevételt hozott a film, összesen 216,2 millió dollárt.

(LionelMessi10)

20 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

Az eredeti tervek szerint Bradley Cooper is szerepelt volna a filmben.

(ps)

A filmben Justin Timberlake leginkább Christian Louboutin cipőkben látható. Ez nem véletlen, ugyanis a producerek magával Louboutinnel egyeztek meg erről.

(ps)

Cameron Diaz és Justin Timberlake között valójában volt egy rövidebb viszony még jóval a film előtt. Bevallásuk szerint a szakítás után is barátok maradtak.

(ps)

Abban a magazinban, amelyből Elizabeth az ötletet veszi a mellműtéthez, maga Cameron Diaz is szerepelt.

(ps)

Elizabeth több R-kategóriás, azaz 18 éven aluliaknak nem ajánlott filmet is bemutat a gyerekeknek.

(ps)

Az igazgató szerepére Thomas Lennont is meghallgatták.