Rossz tanár

indingo   2017. 04. 10.

Justin Timberlakehez nem illett a karakter, sokkal tökösebb annál. Maga a sztori szerintem tök béna és még egy viccre sem emlékszem belőle.Unalmas volt.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Justin Timberlake bénázása engem inkább idegesített, mintsem szórakoztatott volna. A leírás alapján jobb filmnek ígérkezett, egy gyenge közepes.

Artemisia   2017. 12. 21.

Határeset a film, sablonos, kicsit bugyuta de azért tűrhető vígjáték. Cameron Diaz karaktere jó pár vicces helyzetet generál,Justin Timbarlake alakítása pedig valahol a közepes és a rossz között egyensúlyozik.

harnas1207   2018. 12. 27.

Nagyon gyenge vígjáték, és még gyengébb mellékszereplők. Az a legrosszabb az egészbe, hogy az alap ötlet alapján egy 8 éves is viccesebb filmet forgatott volna. A lezüllött tanár ezer mókás helyzetbe kerülhetett volna, de itt erőltetve lett a plasztikázós, pasizós dolog, ami nagyon gyér.

Filmelemző   2018. 03. 23.

Szellemes eredetiséggel megrendezett, jó poénokkal teli vígjáték, melyben Cameron Diaz legalább annyira vicces és vagány, mint amennyire szexi. Láthatjuk Justin Timberlake -et is egy égő szerepben, miközben belefeledkezhetünk ebbe a szerintem kitűnő vígjátékba. A maga kategóriájában erős. 8-at ér nálam.

Nagyon szép bevételt hozott a film, összesen 216,2 millió dollárt.

(LionelMessi10)

20 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

Az eredeti tervek szerint Bradley Cooper is szerepelt volna a filmben.

(ps)