Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Rossz tanár

Mayflower657   2020. 06. 27.

Egyszer nézhető

Nem valami nagy szám film, egoista, prosztó tanár akar egy bugyuta kollégát megszerezni. Ennyi amit el tudok róla mondani.

Artemisia   2017. 12. 21.

Határeset a film, sablonos, kicsit bugyuta de azért tűrhető vígjáték. Cameron Diaz karaktere jó pár vicces helyzetet generál,Justin Timbarlake alakítása pedig valahol a közepes és a rossz között egyensúlyozik.

Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Tipikus egyszerű romantikus vígjáték. Van benne pár ütős poén de többnyire csak évődés a pasi után, hogy megszerezzék. Cameron Diazra nagyon passzolt a karakter, de Justin Timberlak-et nem nagyon tudtam hova tenni, de ahogy a játékából látszott ő se nagyon tudtaXD Egyszernézős vígjáték csak sajnos.

indingo   2017. 04. 10.

Justin Timberlakehez nem illett a karakter, sokkal tökösebb annál. Maga a sztori szerintem tök béna és még egy viccre sem emlékszem belőle.Unalmas volt.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Justin Timberlake bénázása engem inkább idegesített, mintsem szórakoztatott volna. A leírás alapján jobb filmnek ígérkezett, egy gyenge közepes.

Nagyon szép bevételt hozott a film, összesen 216,2 millió dollárt.

(LionelMessi10)

20 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

Az eredeti tervek szerint Bradley Cooper is szerepelt volna a filmben.

(ps)