Vélemények: Rossz tanár (2011)

Mayflower657   2020. 06. 27.

Egyszer nézhető

Nem valami nagy szám film, egoista, prosztó tanár akar egy bugyuta kollégát megszerezni. Ennyi amit el tudok róla mondani.

Artemisia   2017. 12. 21.

Határeset a film, sablonos, kicsit bugyuta de azért tűrhető vígjáték. Cameron Diaz karaktere jó pár vicces helyzetet generál,Justin Timbarlake alakítása pedig valahol a közepes és a rossz között egyensúlyozik.

Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Tipikus egyszerű romantikus vígjáték. Van benne pár ütős poén de többnyire csak évődés a pasi után, hogy megszerezzék. Cameron Diazra nagyon passzolt a karakter, de Justin Timberlak-et nem nagyon tudtam hova tenni, de ahogy a játékából látszott ő se nagyon tudtaXD Egyszernézős vígjáték csak sajnos.

indingo   2017. 04. 10.

Justin Timberlakehez nem illett a karakter, sokkal tökösebb annál. Maga a sztori szerintem tök béna és még egy viccre sem emlékszem belőle.Unalmas volt.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Justin Timberlake bénázása engem inkább idegesített, mintsem szórakoztatott volna. A leírás alapján jobb filmnek ígérkezett, egy gyenge közepes.

Filmelemző   2018. 03. 23.

Szellemes eredetiséggel megrendezett, jó poénokkal teli vígjáték, melyben Cameron Diaz legalább annyira vicces és vagány, mint amennyire szexi. Láthatjuk Justin Timberlake -et is egy égő szerepben, miközben belefeledkezhetünk ebbe a szerintem kitűnő vígjátékba. A maga kategóriájában erős. 8-at ér nálam.

harnas1207   2018. 12. 27.

Nagyon gyenge vígjáték, és még gyengébb mellékszereplők. Az a legrosszabb az egészbe, hogy az alap ötlet alapján egy 8 éves is viccesebb filmet forgatott volna. A lezüllött tanár ezer mókás helyzetbe kerülhetett volna, de itt erőltetve lett a plasztikázós, pasizós dolog, ami nagyon gyér.

MMcFly2015   2017. 03. 13.

A téma úgy, ahogy van pocsék, így a filmet is úgy érdemes elkezdeni, hogy nem egy maradandó vígjátékot nézünk. Abszurd jelenetekkel teli, néhol unalmas történet, idegesítő karakterekkel. Cameron Diaz mellett az Amy-t alakító színésznőtől falra tudtam... több»

kevelin   2019. 06. 03.

nekem nagyon bejott a film . mar tobbszor is lattam. cameron diaz nagyon vicces bar a justin timberlakkel folytatott ruhas szex vegtelenul ciki es szanalmas de egyebkent vicces es jo poenok vannak benne.

erahurka   2018. 08. 17.

Sokan nem kedvelik ezt a filmet, pedig évének egyik legjobb vígjátéka volt szerintem. Diaz jól hozza a figurát, szerintem kifejezetten jól működik benne a humor, és bár a történet nem túl eredeti, egy ilyen jellegű darabhoz nem feltétlen kell sokkal mélyebbet várni.

london2012   2015. 07. 22.

Hát érdekes egy film lett belőle nem egy olyan kategória amit az ember többször is szeretne megnézni de egyszer ki lehet bírni :) családi vígjátéknak nem mondható :)

adibandii   2015. 04. 25.

Szerintem egy vicces,szórakoztató film.Cameron Diaz és Justin Timberlake remek páros.Jól ki lett találva az egész.Én már többször is láttam,és szerintem egy remek film.

feketerigous   2016. 07. 28.

Vicces és szórakoztató film, de nekem valahogy mégsem jött be. Néhány része erőltetettre és unalmasra sikeredett. A humorosnak szánt jelenetek kissé lehúzták számomra az egész filmet. A színészek nem játszottak túl meggyőzően... Csalódtam a filmben.

Skarsh   2015. 06. 09.

Nagyon szeretem a Jason Segel, valamint a Justin Timberlake nevével fémjelzett filmeket. Ez viszont egyáltalán nem tetszett. Eléggé erőltetett poénok vannak benne, inkább kínos jeleneteket láthatunk. Cameron Diaz hatalmas ripacs ebben a szerepben. Mozit semmiképp nem ért volna, úgyhogy nem bántam meg, hogy otthon egyedül néztem.

VenuszProjekt   2015. 06. 06.

Bár nem rajongok az amerikai vígjátékokért, hiszen legtöbb esetben orbitális csalódást okoznak, ez a film mégis meglepett. Az alpári stílusért sem rajongok egyáltalán, de ez mégis jól sikerült, és őszintén szólva jól áll Cameronnak, hogy egy ilyen t... több»

S.Marika   2015. 11. 24.

Nagyon szerethető film. A tanáros filmeket valahogy amúgy is kedvelem. Imádtam ahogy Cameron hozta a laza,füvező tanárt és szurkoltam,hogy nehogy már összejöjjön ezzel a béna Justinnal. Jason pedig amúgy is jópofa vicces srác,szóval jó szórakozás volt ez a film. Néhány résznél szakadtam a röhögéstől :)

Balu   2015. 05. 18.

Cameron ő megint ugyanolyan jó volt mint ahogy azt elvártam tőle,imádom a mimikáit meg a poénjait.Viszont Justin Timberlake bebizonyította hogy jobb lenne ha inkább énekelne mert az megy neki de a színészkedés az sajnos nem.Maga a film nekem nagyon tetszett ez egy szuper kis vígjáték.

beus1987   2016. 08. 23.

Elég gáz a film, Cameron Diaz és Justin Timberlake is borzalmas benne.

Mozi22   2015. 05. 01.

Trágár beszéd nélkül is lehtett volna ez egy jó film, nevezenek csak prűdnek. Szerintem Cameron Diaz legrosszabb filmjét láthatjuk ebben.

sinkotiborne   2015. 01. 31.

Tetszett :) vicces volt, jók a szereplők, sztori is vicces. Ajánlom annak aki lazulós filmre vágyik, poénokkal.

pillacica7   2015. 02. 11.

Nem nagy durranás, egyszerű történet. Kicsit többet vártam tőle, egyszer meg lehetett nézni. 1-2poén volt benne. Viszont Cameron Diaz nem öregszik. Átlagos film.

retine43   2015. 01. 31.

Nem csalódtam, mivel Cameron Diaztól ennyit vártam és kicsit sem többet. De ez az ennyi éppen elég volt, egy kellemes szórakozáshoz.

dudivar   2015. 03. 31.

Bugyuta sztori üdítő karakterekkel. Diazra szabott szerep. Egyszernézős, közepes film.

Mariann92   2015. 03. 31.

Nekem tetszett ez a film. A nevéhez hűen mutatja meg, hogy mi fog történni, attól még lehet élvezni, követni a történetet. Nem a legjobbak közé tartozik, de ennek ellenére érdemes megnézni.

antoska   2015. 03. 23.

Vasárnap délutáni kis laza film a barátnővel :) nékünk bejött ;) Cameron hozza a dogos csajszit ;) Én nagyon jól szórakoztam, bár összességében ez csak egy közepes vígjáték volt.

dedina   2015. 03. 31.

Cameron Diaz nem nagyon szokott maradandót alakítani és ez sajnos most se jöt össze neki. Elég kiszámítható, tipikus romantikus történet. Egyszer nézhető film.

Florisz94   2015. 01. 22.

Nekem személy szerint nem tetszett ez a film. Unalmas volt, igazából majdnem elaludtam rajta a moziban.

R   2015. 03. 30.

Nekem nem tetszett annyira bár nem volt rossz. Kicsit erőltetettnek tűnt. Én többet vártam ettől a filmtől, de egyszer meglehet nézni.

Bernyke   2015. 01. 28.

Imádom Cameron Diaz-t( hiszen remek színésznő ! ), Jason Segel-t és Justin Timberlake-t! Remek film lett! Nagyon tetszik !

kiscsillag8902   2015. 02. 23.

Jó kis kikapcsolódást nyújt a film. Vicces és nem sablonos. Szerintem a tanárnő alakítás is nagyon jó volt.