Túl jó nő a csajom (2010)

She's Out of My League

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 07. 22.

Egész jó romantikus kis vígjáték lett a végére, bár az eleje elég gagyin indult. Tipikus kissrác akinek nincs önbizalma beleszeret egy nála jóval dögösebb csajba és már meg is van az alaptörténet. Van benne pár igen ütős poén, de semmi maradandó. De egynek elmegy ha nem megy más a tv-ben. Jay Baruchel tökéletesen tudja játszani a naiv egyszerű kis jósrácot, mint mindig.

Filmelemző   2018. 04. 24.

Engem teljesen levett a lábamról ez a film. Szórakoztató, vicces, eredeti. Alice Eve pedig ... fantsztikus nő, akinél kevés szexisebbet láttam eddig filmvásznon. Értékelés: 8 / 10 pont.

Csillagpor   2018. 10. 20.

Nagyon jó vígjáték. Nem kell tőle sokat várni és akkor mindjárt sokkal jobb. A céljának megfelel. Jó történet, poénos és királyak a színészek. Felhőtlenül végigszórakoztam és ütős volt a zene is.

Zsofi821   2015. 04. 29.

Pontosan azt kaptam, amit vártam, felhőtlen szórakozást. Tele volt ütős poénokkal és érdekes jelenetekkel. Sokan leszólták a szinkront, de szerintem abszolút jó volt az is.

hejnekem   2015. 05. 10.

Nem nyújt semmi rendkívülit a film, de bájos és kellemes film ahhoz hogy egyszer megnézzük. Ha akarsz egy fesztelen 107 percet, akkor tudom ajánlani ezt a filmet.

A filmben Mollynak van egy betegsége, ami, mint kiderül, a lábujjaival kapcsolatos. A valóságban Alice Eve-nek heterochromiája van, azaz a két szeme nem egyforma színű.

(kázsé)

Molly szüleit Alice Eve valódi szülei játsszák.

(kázsé)

A repülőtéren való forgatás legnehezebb része az volt, hogy mind a 400 statisztának meg kellett felelnie a biztonsági előírásoknak, így sem folyadék, sem éles tárgyak nem lehettek náluk.