Az igenember

Orosz István   2017. 07. 23.

Ez is egy poénos, és ötletes Jim Carrey film ami örök kefvenc marad számomra. A történet is elég jó tehát nem egy agyatlan vígjátékkal állunk szembe. Hozza a Jim Carreytől megszokott szintet az biztos.

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Ez a film nem kis túlzással, de megváltoztatta az életemet, gondolkodásmódomat. Azóta igyekszem megragadni a lehetőségeket és úgy érzem, hogy élek. Köszönöm!

MKristijan   2016. 10. 27.

Jim Carrey-nek megvan a saját stílusa, van aki szereti és van aki rühelli. Nálam ez kedv és film függő. Ebben az esetben fel sem vettem a túlzott hülyeségeit, és jól vizsgázott a film, én igent mondok.

Ms. Akárki   2019. 07. 20.

Jim Carry egyik legjobb filmje. A mai felgyorsult világban nagyon fontos mondanivalóval rendelkezik. Ne féljünk új dolgokba belevágni és sodródni az árral. Vicces és komoly témájú egyveleg ez a film. A jelmezbálba amikor gyerek Harry Potter jelmezben volt azon jót röhögtünk.

kevelin   2017. 10. 21.

Nekem ez annyira nem tetszett. Nem tudom megmondani hogy miért de valahogy nem jött be.

Patrick Labyorteaux
Spencer Garrett
Molly Sims
Vivian Bang
Jim Carrey

Jim Carrey azért szimpatizált a film ötletével, mert úgy gondolta, szerepében egyszerre nevettetheti meg, és gondolkodtathatja el a nézőket, akik ennek hatására talán gyakrabban mondanak majd igent.

(SódóGA)

Zooey Deschanel kellemetlen helyzetbe került a robogós jelenet forgatása előtti napon, de nem annyira, mint a kaszkadőre, aki elesett és eltörte a csípőjét. Mivel kilenc hónapos gyógyulási ideje van egy ilyen sérülésnek, Deschanelnek kellett felülnie a motorra.

(SódóGA)

Éppúgy, mint a karaktere, Jim Carrey is igen mondott szinte mindenre a forgatás alatt. Megtanult gitározni, tanult koreaiul, sportbiciklit hajtott és bungee jumpingolt. Egyedül a birkózós jelenetre mondott nemet.