hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Ez a film nem kis túlzással, de megváltoztatta az életemet, gondolkodásmódomat. Azóta igyekszem megragadni a lehetőségeket és úgy érzem, hogy élek. Köszönöm!

Orosz István   2017. 07. 23.

Ez is egy poénos, és ötletes Jim Carrey film ami örök kefvenc marad számomra. A történet is elég jó tehát nem egy agyatlan vígjátékkal állunk szembe. Hozza a Jim Carreytől megszokott szintet az biztos.

MKristijan   2016. 10. 27.

Jim Carrey-nek megvan a saját stílusa, van aki szereti és van aki rühelli. Nálam ez kedv és film függő. Ebben az esetben fel sem vettem a túlzott hülyeségeit, és jól vizsgázott a film, én igent mondok.

SzFa   2017. 10. 10.

Szeretem Jim Carrey filmjeit, nagyon szórakoztatóan játszik, köztük ebben a filmben is. Vicces volt, elgondolkodtató és tanulságos is egyben. Többször is megnéztem, pont olyan film amit a tv-ben sokszor leadnak.

Zsceeeka   2018. 03. 31.

Valamivel okosabb film, mint a legtöbb Jim Carrey film. Jó poénok vannak benne, de azért elgondolkodásra is esélyt ad a nézőnek. Kétszer láttam, annyiszor lehet, hogy elég is belőle, de egyszer érdemes megpróbálkozni vele.

Patrick Labyorteaux
Spencer Garrett
Molly Sims
Vivian Bang
Jim Carrey

Jim Carrey azért szimpatizált a film ötletével, mert úgy gondolta, szerepében egyszerre nevettetheti meg, és gondolkodtathatja el a nézőket, akik ennek hatására talán gyakrabban mondanak majd igent.

(SódóGA )

Zooey Deschanel kellemetlen helyzetbe került a robogós jelenet forgatása előtti napon, de nem annyira, mint a kaszkadőre, aki elesett és eltörte a csípőjét. Mivel kilenc hónapos gyógyulási ideje van egy ilyen sérülésnek, Deschanelnek kellett felülnie a motorra.

(SódóGA )

Éppúgy, mint a karaktere, Jim Carrey is igen mondott szinte mindenre a forgatás alatt. Megtanult gitározni, tanult koreaiul, sportbiciklit hajtott és bungee jumpingolt. Egyedül a birkózós jelenetre mondott nemet.