Az igenember

Sabnock Sanatory   2020. 03. 18.

Carrey egy ellentmondásos személyiség,és színész.Ez a mozija a jobbak közé tartozik,nekem kifejezetten tetszett.Poénos,mégis van mondanivaló,így pont balanszba került a film.

Orosz István   2017. 07. 23.

Ez is egy poénos, és ötletes Jim Carrey film ami örök kefvenc marad számomra. A történet is elég jó tehát nem egy agyatlan vígjátékkal állunk szembe. Hozza a Jim Carreytől megszokott szintet az biztos.

ZeroHero   2019. 10. 01.

Mondanivaloval es motivacioval rendelkezo film, vegre egy olyan Jim Carrey szerep, amiben az okorkodes mellett mondani is szeretne valamit, amitol megvaltozik az eletunk. Egyszerre humoros es egyszerre komoly, de tokeletes van elvalasztva a ketto es pontosan eleg is mindegyikbol. Bradley Cooper is nagyon jo a mellekszerepeben.

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Ez a film nem kis túlzással, de megváltoztatta az életemet, gondolkodásmódomat. Azóta igyekszem megragadni a lehetőségeket és úgy érzem, hogy élek. Köszönöm!

Ms. Akárki   2019. 07. 20.

Jim Carry egyik legjobb filmje. A mai felgyorsult világban nagyon fontos mondanivalóval rendelkezik. Ne féljünk új dolgokba belevágni és sodródni az árral. Vicces és komoly témájú egyveleg ez a film. A jelmezbálba amikor gyerek Harry Potter jelmezben volt azon jót röhögtünk.

MKristijan   2016. 10. 27.

Jim Carrey-nek megvan a saját stílusa, van aki szereti és van aki rühelli. Nálam ez kedv és film függő. Ebben az esetben fel sem vettem a túlzott hülyeségeit, és jól vizsgázott a film, én igent mondok.

Bizsu82   2019. 07. 09.

Kb ezt vártam Jim Carreytől. Hozza a formáját. Humoros és egyedi. Klasszikus, időtálló film, ma is nézhető. Jó a humora, szórakoztató és nem egysíkú.

Patrick Labyorteaux
Spencer Garrett
Molly Sims
Vivian Bang
Jim Carrey

Bradley Cooper és Zooey Deschanel szerepelnek az Anyám nyakán (2006) című filmben.

(Thibo84)

Annak ellenére, hogy a film egyik fő poszterén Jim Carrey kecsesen átfut egy virágmezőn, a film egész ideje alatt egyszer sem jár ott.

(Thibo84)

Jack Blacket akarták eredetileg főszereplőnek.

(Thibo84)

Jim Carrey és Zooey Deschanel ugyanazon a napon, január 17-én ünneplik a születésnapjukat. Carrey 1962-ben, Deschanel 1980-ban született.

(Thibo84)

Jim Carrey elutasította az előleg fizetését a filmért. Ehelyett a film nyereségének 36,2 százalékát kérte.

(Thibo84)

Jim Carrey egyik legfélelmetesebb jelenete az volt, amikor a kutya előtte ért földet, miután először mondott "nemet" a szeminárium után. A lánc valójában többször eltört a forgatás során.

(Thibo84)

Jim Carrey azért szimpatizált a film ötletével, mert úgy gondolta, szerepében egyszerre nevettetheti meg és gondolkodtathatja el a nézőket, akik ennek hatására talán gyakrabban mondanak majd igent.

(SódóGA)

Zooey Deschanel kellemetlen helyzetbe került a robogós jelenet forgatása előtti napon, de nem annyira, mint a kaszkadőre, aki elesett és eltörte a csípőjét. Mivel kilenc hónapos gyógyulási ideje van egy ilyen sérülésnek, Deschanelnek kellett felülnie a motorra.

(SódóGA)

Éppúgy, mint a karaktere, Jim Carrey is igen mondott szinte mindenre a forgatás alatt. Megtanult gitározni, tanult koreaiul, sportbiciklit hajtott és bungee jumpingolt. Egyedül a birkózós jelenetre mondott nemet.

(SódóGA)

Jim Carrey bungee jumpingos jelenetével sok gond volt, mert mindenáron ő maga akarta csinálni egy kaszkadőr helyett. Két feltétellel írta csak alá a biztosító: csak a forgatás technikai lezártakor vehetik fel, és csak egyetlen egyszer, úgyhogy nyolc kamerát állítottak rá Carrey-re, és ezt a jelenetet sérülés nélkül megúszta. Egy másikat viszont nem: amikor a filmben Carl találkozik egy pincérnővel és a hátára esik, Carrey hibásan hajtotta végre a mozdulatsort, és három bordáját eltörte.