Két hét múlva örökké

Alicia Witt
Alicia Witt
Jason Antoon
Sandra Bullock

George Wade (Hugh Grant) New York egyik jól menő ingatlanfejlesztési cégénél vezető pozíciót tölt be. A cég lelke viszont George bátyja, Howard (David Haig), aki nem nézi jó szemmel öccse zűrös magánéletét. George minden jogásznővel kikezd, aki a közelébe kerül, de a kapcsolatok gyorsan… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier (HU): 2003.04.03.

2021.11.07 Klauka89

Bájos és cuki, ám valahol bugyuta is. A film 2002-ben látott napvilágot, amikor 13-14 éves voltam, és az HBO-n minden héten leadták, és én mindig néztem. Itt szerettem meg Hugh Grantet, és innen kezdve imádtam. Valamiért én inkább ezt a szerepet azon... Több

2018.12.13 mamiéstöti2

Hugh Grant és Sandra Bullock elég jó párosnak számít és nem is volt rossz a játékuk, de a film kicsit unalmas volt.

Itt még Sandra Bullock egy elég jó nő volt, Hugh Grant pedig egy csúcson lévő színész. A film aranyos, megmosolyogtató és kedves. Romantikusan bájos és bájosan romantikus. Ma már mindkét színész nagyon lesüllyedt, vagy így, vagy úgy, amit azért sajnálok.

2021.05.03 Timon

Sandra Bullock egyik legjobb alakítását nyújtja ebben a filmben. Szinte végig látszik, hogy a többi színésszel együtt mennyire kedvelik a szerepüket. Nem vagyok én nagy vígjátékkedvelő, de ez tetszett.

2017.04.11 indingo

Egy helyes romantikus filmnek tartom. Már többször láttam és mindig megnevettet, pedig már kivülről fújom a sztorit. A szereposztása is figyelemfelkeltő.

A filmet az eredeti tervek szerint Torontóban forgatták volna, ugyanis olcsóbb, mint New York, de Sandra Bullock, a producer ragaszkodott az eredeti helyszínhez.Szerző: ps

A forgatás 17 hétig tartott.Szerző: ps

A George testvérek otthona valójában Donald Trump rezidenciája.Szerző: ps

A film angol címe grammatikailag hibás, hiányzik egy aposztróf. A helyes alak Two Weeks' Notice lenne.Szerző: ps