Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Szilonka   2020. 01. 30.

Izig-vérig romantikus film a kor legnagyobb színészeivel. Én őszinte érzelmeket láttam, tetszett jó film.

mamiéstöti2   2018. 12. 13.

Hugh Grant és Sandra Bullock elég jó párosnak számít és nem is volt rossz a játékuk, de a film kicsit unalmas volt.

indingo   2017. 04. 11.

Egy helyes romantikus filmnek tartom. Már többször láttam és mindig megnevettet, pedig már kivülről fújom a sztorit. A szereposztása is figyelemfelkeltő.

Deku   2017. 10. 22.

Kár bármit is mondani róla mert egyszerűen orbitális sületlenség volt a film. Totális bukta lett nekem ez a film, ennél jobban ezt nem tudom megfogalmazni. Hiányzott belőle valami érdekesség ami felkelti a kíváncsiságomat de nem jött.

MP170506   2017. 07. 12.

Nagyon jó kis romantikus film, remek poénokkal fűszerezve. A két főszereplő páros nayon jól alakítja a karakterét. Többször nézhető alkotás.

Alicia Witt
Alicia Witt
Jason Antoon
Sandra Bullock

A filmet az eredeti tervek szerint Torontóban forgatták volna, ugyanis olcsóbb, mint New York, de Sandra Bullock, a producer ragaszkodott az eredeti helyszínhez.

(ps)

A forgatás 17 hétig tartott.

(ps)

A George testvérek otthona valójában Donald Trump rezidenciája.