Szökőhév (2010)

Leap Year

Master   2022. 06. 17.

Szórakoztató, vicces, romantikus

A kedvenc filmjeim közé sorolom a 2010-es Szökőhév (Leap Year) című filmet, mert egyszerre szórakoztató, vicces és romantikus is. Amy Adams és Matthew Goode párosa egyszerűen utánozhatatlan. Bár az alaptörténet egy kis bugyutaság, annyi ebben a filmben a csetlés-botlás, feleselés és poénos párbeszéd, hogy elfelejted a szimpla sztorit. Jók a helyszínek is, főleg azok számára, akiknek alapból bejön Írország. A vég természetesen Happy end és a nők zsebkendőért nyúlnak. Mi férfiak pedig egyszerűen jól szórakozunk. Nálam: 80%-os.

Berto49   2017. 12. 14.

Bájos romcom, egyike azon kevés ilyen típusú filmeknek, amilyeneket szívesen megnézek. Hozzájárul a két nagyon szimpatikus főszereplő (Amy Adams, és Matthew Goode), valamint a csodálatos ír táj, valamint a szerethető, kedves történet.

lolita13   2016. 10. 17.

nem tipikus történet hiszen kevés film készül arról, hogy egy lány kéri meg a fiú kezét, de pont ezért különleges. Egyébként aranyos, humoros kedves kis film amit mindenkinek ajánlók.

doroffee   2016. 02. 14.

Nagyon szerettem ezt a filmet. Tetszett, hogy nem egy nagyon tipikus nyálas modern vígjáték, annál jóval mélyebb. A karakterek nagyon el lettek találva, és nagyon jól működnek egymással.

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Amy Adams az egyik kedvenc színésznőm és itt is bebizonyította számomra, hogy bármilyen egyszerű romantikus filmből is tud kiemelkedőt kihozni. Egyszerre vicces és érzelmes, romantikus ez a film, ahogy felkerekedik megkérni egy régi hagyomány által e... több»

Filmelemző   2018. 04. 02.

Nagyon szórakoztató, temperamentumos, sziporkázó párbeszédekkel teli, vicces és jópofa vígjáték Anand Tucker rendezésében, Amy Adams és Matthew Goode főszereplésével. Anna (Amy Adams) a párja után utazik Dublinba, hogy egy bugyuta hagyomány szerint m... több»

authorgirlll   2017. 12. 30.

Nagyon bájos történet. Nagyon szeretem már többször láttam tipikus journey film. A hosszú út után mindenki rájön kit is szeret igazán. A tűzgyújtós rész a kedvencem benne