Ünneprontók ünnepe

Ünneprontók ünnepe

Wedding Crashers

John és Jeremy különös hobbit választanak maguknak, szabadidejükben esküvőkre járnak, hogy nőt fogjanak. A recept egyszerű, a pillanatnyi fellángolás nem jelent kellemetlen felelősséget, egészen addig, amig John nem találkozik Claire-rel, Cleary szenátor lányával, és bele nem szeret. Ám a lány… Több

Premier (HU): 2005.09.29.

2021.11.07 Klauka89

Egyszer elég

Párom akarta megnézni, egyszeri szórakozásnak jó volt. Vannak benne itt-ott vicces részek, végülis régi jó ismerős arcok mindenhol. A kezdeti élősködésből a végén házasság lett, de hogy engem Will Farrell minden filmben mennyire elborzaszt a semmilyen szerepével és erőltetett játékával, az valami kriminális. Többször nem nézném meg, nekem annyit nem ér.

Éljenek a csalók,ingyenélők,házzaságszédelgők,és mindenki,aki igazán utál dolgozni. A történet gyenge,de semmi dolgunk,csak nevetnünk kell. Ezt pedig a film biztosítja.

2018.06.05 mamiéstöti2

Ebben a filmben kedveltem meg Owen Wilsont és Vince Vaughn-t. Nagyon eredeti és rengeteg hatalmas poén van benne.

2021.11.05 dandelion1983

Szerintem nagyon jó film, legalábbis annak, aki nevetni, és kikapcsolódni szeretne. Kategóriájában egy rendkívül kiemelkedő alkotás, mert nem elcsépelt, kellően vicces, és pont annyi, amennyi kell. A szereplőgárda is szenzációs.

2017.07.18 Deku

Nos Owen Wilsontól nem vártam sokat és aggódtam is, hogy befuccsol a film. Viszont csalódás volt a film mivel fergetegeset lehet rajta nevetni, ízléses poénok és jópofa történet jellemzi.

Isla Fisher a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díját.Szerző: mamiéstöti2

A mondat, miszerint az ember szívének csak 10%-át használja, Owen Wilson fejéből pattant ki.Szerző: SódóGA

A film egyes promócióit az amerikai kongresszus kérésére visszavonták. Ezek viccet csináltak a házasság intézményéből.Szerző: SódóGA

A képet, amelyet Jeremy Toddtól kap a filmben, a forgatás után Vince Vaughn megtartotta.Szerző: SódóGA