mamiéstöti2   2018. 06. 05.

Ebben a filmben kedveltem meg Owen Wilsont és Vince Vaughn-t. Nagyon eredeti és rengeteg hatalmas poén van benne.

Deku   2017. 07. 18.

Nos Owen Wilsontól nem vártam sokat és aggódtam is, hogy befuccsol a film. Viszont csalódás volt a film mivel fergetegeset lehet rajta nevetni, ízléses poénok és jópofa történet jellemzi.

GedyPapa   2017. 03. 13.

Zseniális. Az ilyen jellegű vígjátékok nem sülnek el mindig jól, viszont jelen esetben megtalálták azt a fűszert és azt az egyveleget, amitől emlékezetessé és nagyon viccessé válhatott. Adott a lagzi, mint mindig kiváló téma és annak "meghekkelése" aztán mi történik, hogyha belebonyolódnak valamibe, amibe nem is akartak volna?

Ms. Akárki   2019. 05. 17.

Zseniálisan jó vígjáték. Nekem nagyon tetszett. Persze nem kell túl komolyan venni és akkor nagyon jól kikapcsolja az embert. Isla Fishert egyszerűen imádtam. Nem semmi poénáradatot kapott a nimfomán karakterével. A szerepgárda pedig nagyon ütős. Kár hogy nem lett folytatása.

Norbert93   2019. 06. 23.

Viccet csinálni a házasságból, ingyenélősködni és mellé egy átlagosan sablonos romantikus szálat fűzni. Eddig semmi különöset nem sugall az egész, de ezért is szerepel a filmben Owen Wilson és Vince Vaughn, hogy zsigerből jövő ökörködéssel egy fergeteges vicces vígjátékot alapozzon meg. A két színésznek olyan jól áll ez a szerep, mintha egész életükben ezt csinálták volna.

Isla Fisher a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díját.

A mondat, miszerint az ember szívének csak 10%-át használja, Owen Wilson fejéből pattant ki.

(SódóGA)

A film egyes promócióit az amerikai kongresszus kérésére visszavonták. Ezek viccet csináltak a házasság intézményéből.

(SódóGA)