mamiéstöti2   2018. 06. 05.

Ebben a filmben kedveltem meg Owen Wilsont és Vince Vaughn-t. Nagyon eredeti és rengeteg hatalmas poén van benne.

Deku   2017. 07. 18.

Nos Owen Wilsontól nem vártam sokat és aggódtam is, hogy befuccsol a film. Viszont csalódás volt a film mivel fergetegeset lehet rajta nevetni, ízléses poénok és jópofa történet jellemzi.

GedyPapa   2017. 03. 13.

Zseniális. Az ilyen jellegű vígjátékok nem sülnek el mindig jól, viszont jelen esetben megtalálták azt a fűszert és azt az egyveleget, amitől emlékezetessé és nagyon viccessé válhatott. Adott a lagzi, mint mindig kiváló téma és annak "meghekkelése" aztán mi történik, hogyha belebonyolódnak valamibe, amibe nem is akartak volna?

hackerjulcsi   2018. 03. 18.

Egy film, amiben saját , magyaros filozófiámra találtam rá: az ingyenélésre :DDDD Nagyon humoros, fantáziadús, jó szereplőgárdával megáldott film, amiből sokat inspirációt kaptam. :D

Filmelemző   2018. 05. 07.

Ezerből talán ha egy két ember akad, akinek jól áll ez a folyamatos, infantilis ökörködés, de Owen Wilson és Vince Vaughn pont az a kettő, akinek ez nagyon megy. Lehetetlen, hogy az ember ne kedvelje a két nőcsábász potyázó alakját. Vicces az egész, minimális erőltetettséggel. Értékelés: 7/10 pont.

Isla Fisher a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díját.

(mamiéstöti2 )

A mondat, miszerint az ember szívének csak 10%-át használja, Owen Wilson fejéből pattant ki.

(SódóGA )

A film egyes promócióit az amerikai kongresszus kérésére visszavonták. Ezek viccet csináltak a házasság intézményéből.

(SódóGA )