Shop-Show

Shop-Show

Mallrats
Claire Forlani
Shannen Doherty

A két jóbarát, Brodie (Jason Lee) és T. S. (Jeremy London) az ultramodern plázák réme. Minden idejüket a bevásárlóközpontban töltik, folyton ott lógnak, soha nem csinálnak semmi értelmeset. Egy nap azonban mindkettőjüket elhagyja barátnőjük, és új feladattal kell szembenézniük: vissza… Több

Rendező: Kevin Smith
Író: Kevin Smith
Premier: 1995.10.20.

2024.01.29 hátadlegyenelöl

Hozza a többi film átlagát. Nekem tetszett ez is.

2018.06.05 mamiéstöti2

Egy időben alapfilmnek számított, de már akkor sem annyira jött át. Közepes poénok és történet, a szereplők pedig nekem elég idétlenek.

2017.07.03 ArpiHajdu és Réci

A Shop stop méltó folytatása

Kevin Smith második játékfilmje sokban hasonlít, ugyanakkor sokban különbözik elődjétől, a Shop stoptól. Egyrészt újra itt van nekünk Jay és Néma Bob, van mellettük két fiatal srác, akik lélekben még gyerekek, de életkoruk alapján már fontosabb elhat... Teljes kritika

2019.09.02 MMcFly2015

A Shop Stop után nagyon elrugaszkodott baromság terén a film. Viszont két érdekesebb karakter áll (Jay és Néma Bob mellett) a központban, ami a későbbi filmekbe is visszaköszön. Egy-két pár poén kínosan erőltetett, pl.: Jay-ék menekülése a biztonsági... Több

2020.03.28 Syracuse

A Shop-stophoz képest mozgalmasabb a film, viszont szerintem túlzottan elborult is. Nagyon szeretem, aki fogékony Kevin Smith agymenésére, annak tetszeni fog, de szerintem elmarad az elődjétől összességében.

Quint és Brodie beszélgetése Superman szerelmi életéről egy 1971-es esszéből származik, amit a sci-fi író Larry Niven írt.Szerző: kázsé

A Wile E. Coyote-stílusú tervrajzokat, amiket Jay és Néma Bob használ, a producer, Scott Mosier rajzolta.Szerző: kázsé

Stan Lee eredetileg nem lett volna benne a filmben. Kevin Smith írt egy karaktert, aki végül annyira hasonlított rá, hogy inkább megkérdezte Lee-t, nem játszana-e a filmben, és igent mondott.Szerző: kázsé

A filmet Minnesotában forgatták a Fargo című film forgatási helyszínhez közel.Szerző: kázsé

(2015. 07. 13.)
Shop Show
Nem vagyok azért elájulva Kevin Smith '95-ös produkciójától, hiszen a sok szórakoztató faktor ellenére nehéz lenne ezt filmtörténeti mérföldkőnek nevezni. Több