A híres Ron Burgundy legendája

A híres Ron Burgundy legendája

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

A hetvenes években járunk. Ron Burgundy az egyik legfelkapottabb bemondó a tévénél. A férfi mindent megtesz, hogy ő legyen a legjobb. Megjelenése hibátlan, és nem okoz neki gondot kimondani a legnyelvtörőbb szavakat sem. A nők odavannak érte. Bár fogalma sincs róla, hogy az általa felolvasott… Több

Premier (HU): 2005.04.12. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2023.04.09 erahurka

A maga idejében biztos jobban ütött, de valahogy az egész lepergett rólam. Pedig elég idióta, de valahogy nem kapott el. Érdekesebb volt, hogy mennyi később karriert csináló komikus kapott mellékszerepet. Meg ott van Danny Trejo, és akkor Ben Stiller a latino híradós miii?

2021.01.06 elekm90

Eredeti vígjáték a "baromkodós" fajtából. Ennyi sík hülye karaktert egy filmben ritkán látni, és ez szórakoztató. Will Ferrell és Steve Carell szuperek. Általában a vígjátékoknak színvonalas a magyar szinkronja, viszont Kautzky Armand nem volt jó han... Több

2015.11.16 Ragemarci

Szerencsére nem szarós-hányós poénok vannak benne hanem inkább pl. a régi Carrey vígjátékok kreténségét juttatja eszembe. Ráadásul az egész színészgárda igazán élvezi a dolgot, profin komédiáznak, jó nézni.

2017.02.04 Sem Rorrey

Megosztó film, nekem nem jött be, de nem is utáltam. Főként a mellékszereplők, közülük is főleg Steve Carell tetszett. Vannak jó részei, de összességében nem került közel a szívemhez.

2015.06.11 Tomi

Egyszernézős. Nem olyan rossz mint Will Ferrell legtöbb filmje de be kell vallani nem is egy nagy durranás a film. Aki nem vár tőle sokat az nem fog nagyon csalódni

A "csatajelenet" egy utalás a West Side Story nyitójelenetére.Szerző: puffancshercegnő

John C. Reillynek ajánlották fel először a főszerepet, de ő elutasította, mert pont akkor forgatta Martin Scorsese The Aviator című filmjét. Reilly azt állítja, megbánta már a döntését, és a film folytatásában kapott egy cameo szerepet.Szerző: puffancshercegnő

Will Ferrell általános iskolás kora óta játszik furulyán.Szerző: puffancshercegnő

Az utcai verekedős jelenetben 23 ember vett részt.Szerző: puffancshercegnő