A híres Ron Burgundy legendája (2004)

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

urbanistaa   2019. 01. 08.

Steve Carell, Vince Vaughn és Christina Applegate színészek neve láttán mindig egy erős középkategória jut eszembe ami a vígjáték kategóriát illeti. Ron Burgundy legendájával is ez a helyzet.

Ragemarci   2015. 11. 16.

Szerencsére nem szarós-hányós poénok vannak benne hanem inkább pl. a régi Carrey vígjátékok kreténségét juttatja eszembe. Ráadásul az egész színészgárda igazán élvezi a dolgot, profin komédiáznak, jó nézni.

Sem Rorrey   2017. 02. 04.

Megosztó film, nekem nem jött be, de nem is utáltam. Főként a mellékszereplők, közülük is főleg Steve Carell tetszett. Vannak jó részei, de összességében nem került közel a szívemhez.

Tomi   2015. 06. 11.

Egyszernézős. Nem olyan rossz mint Will Ferrell legtöbb filmje de be kell vallani nem is egy nagy durranás a film. Aki nem vár tőle sokat az nem fog nagyon csalódni

Mr. Zero   2015. 09. 01.

Mások véleményét nézve úgy érzem nem egy filmet néztünk. Engem valahogy nem ragadt meg ez a világ, amelyet a rendező lefestett. Unalmas lapos semmitmondó történetnek tartottam. Ritkán adok ennyire negatív kommentet egy filmhez.

A "csatajelenet" egy utalás a West Side Story nyitójelenetére.

(puffancshercegnő)

John C. Reilly-nek ajánlották fel először a főszerepet, de ő elutasította, mert pont akkor forgatta a Martin Scorsese The Aviator című filmjét. Reilly azt állítja, megbánta már a döntését, és a film folytatásában kapott egy cameo szerepet.

(puffancshercegnő)

Will Ferrell általános iskolás kora óta játszik furulyán.