Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Itt a vége (2013)

This Is the End

taba   2021. 03. 16.

Övön aluli poénok, a történet mégis ettől működik, hiszen nem veszi komolyan magát, pedig eljött a világvége. Itt a vége.

indingo   2017. 04. 18.

Néhány sztárt összedobtak egy filmbe, aztán majd lesz valami. A film vígjáték, nem szabad komolyan venni. Egyszer nézhető kategória.

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Nagyon jó az alaptörténet, ami összehozta végül a bandát. Tipikus sok híres és klassz színész parádé az egész film. Ők viszik el az egész filmet a hátukon. Meg kell lenni a hangulatnak ehhez a filmhez, de aki szereti a kicsit egyszerűbb vígjátékokat azoknak tetszeni fog.

Fahéjgolyó   2016. 10. 18.

Megosztó vígjáték, szerintem nagyon vicces, van egy kifejezett humora, ami nem mindenkinek jön be, szerintem rengeted nagyon jó poén van benne, az alaptörténet is elég egyedi ebben a kategóriában.

Timon   2019. 09. 18.

Seth Rogen és Evan Goldberg talán ezzel valamiféle karikatúra-szerű ábrázolást akartak a közönségnek bemutatni,viszont nagyon nem jött be(vagy kínosan leterhelt a sok durva jelenet). Nem arról van szó,alapból bírom Seth Rogen-t,de ez a film már tényleg sok volt.Emellett több helyen leült a már eleve gyenge/unalmas sztori. 10/2

elekm90   2018. 12. 27.

Szerintem jó a film, bár nagyon beteg :) El tudom képzelni, hogy bizonyos embereknek ez sok lesz, de aki nem veszi túl komolyan (ahogy én sem) annak tetszeni fog. Danny McBride karaktere a humor legnagyobb forrása a filmben. 7,5/10

kevelin   2017. 10. 14.

Egy csomó ismert színész előad valami gagyi sz*rt. Senkinek nem ajánlom hogy megnézze, csak időpocsékolás

A filmben leforgatják Rogen és Franco első közös filmjének, az Ananász Expressz folytatásának trailerét. Maga a film viszont (még) nem készült el.

(SethFranco)

Evan Goldberg első filmes rendezése.

2013. június 3-án volt a világpremier a Fox Village Theater-ben.

A Rotten Tomatoes oldalán 83%-ot kapott 212 kritika alapján.

124 591 529 dollár bevételt termelt, 32 millió dollárból jött létre.

Persze megvannak a filmnek a maga hibái, a CGI kissé béna és a végén azért csak sikerült túltolni a marhulást, de annyi baj legyen. Ütős volt, baromi szórakoztató és teljesen természetes. több»