Itt a vége (2013)

This Is the End

Itt a vége

indingo   2017. 04. 18.

Néhány sztárt összedobtak egy filmbe, aztán majd lesz valami. A film vígjáték, nem szabad komolyan venni. Egyszer nézhető kategória.

Fahéjgolyó   2016. 10. 18.

Megosztó vígjáték, szerintem nagyon vicces, van egy kifejezett humora, ami nem mindenkinek jön be, szerintem rengeted nagyon jó poén van benne, az alaptörténet is elég egyedi ebben a kategóriában.

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Nagyon jó az alaptörténet, ami összehozta végül a bandát. Tipikus sok híres és klassz színész parádé az egész film. Ők viszik el az egész filmet a hátukon. Meg kell lenni a hangulatnak ehhez a filmhez, de aki szereti a kicsit egyszerűbb vígjátékokat azoknak tetszeni fog.

Scramananga   2016. 09. 07.

Bár csak most láttam, néhány hete, az utóbbi évek egyik legjobb vígjátékának nevezném: James Franco és Jonah Hill lehengerlően vicces, de az egész csapaton nevettem. A film nézése közben, a legpozitívabb értelemben fagy az arcodra a mosoly. Viszont nagy hibája az animáció. A stúdiónak meg kellett volna dobnia a vizuális effektek készítőt még pár $-al.

kevelin   2017. 10. 14.

Egy csomó ismert színész előad valami gagyi sz*rt. Senkinek nem ajánlom hogy megnézze, csak időpocsékolás

A filmben leforgatják Rogen és Franco első közös filmjének, az Ananász Expressz folytatásának trailerét. Maga a film viszont (még) nem készült el.

(SethFranco)

Evan Goldberg első filmes rendezése.

2013. június 3-án volt a világpremier, a Fox Village Theater-ben.