Itt a vége (2013)

This Is the End

Itt a vége
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

lucy07   2019. 12. 15.

Csak egyszer láttam ezt a filmet bennem nem hagyott mély benyomást, szórakoztató volt néha. Sok mindenki megfordult ebben a filmben ez tény, de attól még nem lesz egy film jó csak mert egy halom ismert ember szerepel benne. A végén viszont a Backstreet Boys-os jelenet nagyon tetszett az király volt.

indingo   2017. 04. 18.

Néhány sztárt összedobtak egy filmbe, aztán majd lesz valami. A film vígjáték, nem szabad komolyan venni. Egyszer nézhető kategória.

Fahéjgolyó   2016. 10. 18.

Megosztó vígjáték, szerintem nagyon vicces, van egy kifejezett humora, ami nem mindenkinek jön be, szerintem rengeted nagyon jó poén van benne, az alaptörténet is elég egyedi ebben a kategóriában.

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Nagyon jó az alaptörténet, ami összehozta végül a bandát. Tipikus sok híres és klassz színész parádé az egész film. Ők viszik el az egész filmet a hátukon. Meg kell lenni a hangulatnak ehhez a filmhez, de aki szereti a kicsit egyszerűbb vígjátékokat azoknak tetszeni fog.

Scramananga   2016. 09. 07.

Bár csak most láttam, néhány hete, az utóbbi évek egyik legjobb vígjátékának nevezném: James Franco és Jonah Hill lehengerlően vicces, de az egész csapaton nevettem. A film nézése közben, a legpozitívabb értelemben fagy az arcodra a mosoly. Viszont nagy hibája az animáció. A stúdiónak meg kellett volna dobnia a vizuális effektek készítőt még pár $-al.

Persze megvannak a filmnek a maga hibái, a CGI kissé béna és a végén azért csak sikerült túltolni a marhulást, de annyi baj legyen. Ütős volt, baromi szórakoztató és teljesen természetes. több»

A filmben leforgatják Rogen és Franco első közös filmjének, az Ananász Expressz folytatásának trailerét. Maga a film viszont (még) nem készült el.

(SethFranco)

Evan Goldberg első filmes rendezése.

2013. június 3-án volt a világpremier, a Fox Village Theater-ben.