Itt a vége (2013)

This Is the End

Itt a vége

Enikő Kóbor - Hanti Nézhetetlen  2020. 05. 16.

Ez egy rakás f*s... valami rettenet... sajnalom azt a 15 percet amit elvett az életemből... legalabb vicces lehetett volna...

indingo   2017. 04. 18.

Néhány sztárt összedobtak egy filmbe, aztán majd lesz valami. A film vígjáték, nem szabad komolyan venni. Egyszer nézhető kategória.

Fahéjgolyó   2016. 10. 18.

Megosztó vígjáték, szerintem nagyon vicces, van egy kifejezett humora, ami nem mindenkinek jön be, szerintem rengeted nagyon jó poén van benne, az alaptörténet is elég egyedi ebben a kategóriában.

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Nagyon jó az alaptörténet, ami összehozta végül a bandát. Tipikus sok híres és klassz színész parádé az egész film. Ők viszik el az egész filmet a hátukon. Meg kell lenni a hangulatnak ehhez a filmhez, de aki szereti a kicsit egyszerűbb vígjátékokat azoknak tetszeni fog.

Scramananga   2016. 09. 07.

Bár csak most láttam, néhány hete, az utóbbi évek egyik legjobb vígjátékának nevezném: James Franco és Jonah Hill lehengerlően vicces, de az egész csapaton nevettem. A film nézése közben, a legpozitívabb értelemben fagy az arcodra a mosoly. Viszont... több»

kevelin   2017. 10. 14.

Egy csomó ismert színész előad valami gagyi sz*rt. Senkinek nem ajánlom hogy megnézze, csak időpocsékolás

Timon   2019. 09. 18.

Seth Rogen és Evan Goldberg talán ezzel valamiféle karikatúra-szerű ábrázolást akartak a közönségnek bemutatni,viszont nagyon nem jött be(vagy kínosan leterhelt a sok durva jelenet). Nem arról van szó,alapból bírom Seth Rogen-t,de ez a film már tényleg sok volt.Emellett több helyen leült a már eleve gyenge/unalmas sztori. 10/2

A filmben leforgatják Rogen és Franco első közös filmjének, az Ananász Expressz folytatásának trailerét. Maga a film viszont (még) nem készült el.

(SethFranco)

Evan Goldberg első filmes rendezése.

2013. június 3-án volt a világpremier, a Fox Village Theater-ben.

A Rotten Tomatoes oldalán 83%-ot kapott 212 kritika alapján.

124 591 529 dollár bevételt termelt, 32 millió dollárból jött létre.

Evan Goldberg egy személyben rendezője, vezető producere, forgatókönyvírója a filmnek.

Seth Rogen és Jonah Hill 6. közös filmje.

Jay Baruchel szerint a film forgatása minden idiótasága ellenére felért egy terápiával is, mivel azt érezte, hogy a megírt konfliktusoknak és beszélgetéseknek van valós alapja.

(SódóGA)

A filmben látható legtöbb festményt James Franco festette.

(SódóGA)

Craig Robinson állítása szerint Jonah Hill improvizálta a jelenetet, amiben egy falat Milky Way-ért könyörög. Erre a többi szereplő is komoly okfejtésbe kezd, hogy kinek jusson a csoki – és az is mind improvizáció.

(SódóGA)

Persze megvannak a filmnek a maga hibái, a CGI kissé béna és a végén azért csak sikerült túltolni a marhulást, de annyi baj legyen. Ütős volt, baromi szórakoztató és teljesen természetes. több»