Itt a vége (2013)

This Is the End

indingo   2017. 04. 18.

Néhány sztárt összedobtak egy filmbe, aztán majd lesz valami. A film vígjáték, nem szabad komolyan venni. Egyszer nézhető kategória.

Fahéjgolyó   2016. 10. 18.

Megosztó vígjáték, szerintem nagyon vicces, van egy kifejezett humora, ami nem mindenkinek jön be, szerintem rengeted nagyon jó poén van benne, az alaptörténet is elég egyedi ebben a kategóriában.

Scramananga   2016. 09. 07.

Bár csak most láttam, néhány hete, az utóbbi évek egyik legjobb vígjátékának nevezném:
James Franco és Jonah Hill lehengerlően vicces, de az egész csapaton nevettem. A film nézése közben, a legpozitívabb értelemben fagy az arcodra a mosoly.
Viszont nagy hibája az animáció. A stúdiónak meg kellett volna dobnia a vizuális effektek készítőt még pár $-al.

kevelin   2017. 10. 14.

Egy csomó ismert színész előad valami gagyi sz*rt. Senkinek nem ajánlom hogy megnézze, csak időpocsékolás

ANdraS   2015. 03. 31.

Hát, csak igazán crazy comedy rajongóknak ajálnlanám, ez az a humor, amely a gusztustalanság határán táncol, és gyakran túllépi a turheto határt.

A filmben leforgatják Rogen és Franco első közös filmjének, az Ananász Expressz folytatásának trailerét. Maga a film viszont (még) nem készült el.

(SethFranco )

Evan Goldberg első filmes rendezése.

(Bogi87 )

2013. június 3-án volt a világpremier, a Fox Village Theater-ben.

(Bogi87 )