Szellemirtók

nagygellert   2020. 05. 06.

Lehet hogy velem van a baj de szerintem ez minden idők legjobb Szellemírtók filmje kiváló színészekkel.

Thibo84 Nézhetetlen  2016. 07. 30.

Gyenge, nagyon gyenge, az eredeti az igazi. Chris Hemsworth karaktere nagyon bugyuta és idegesítő, egyszerűen elviselhetetlen. És ahogyan Kristen Wiig flörtöl vele, az valami szánalmas. A csajok által alakított karakterekről ne is beszéljünk. Feig j... több»

HercegPeter   2016. 11. 25.

Kár, hogy meggyalázták az eredeti szellemirtókat. Gyenge, értelmetlen "poénok" és idegesítő jelenetek. Pedig ebből a szereplőgárdából lehetett volna egy sokkal erőteljesebb filmet is összehozni. Charles Dance és Bill Murray pedig egyértelműen csak ma... több»

Orosz István   2017. 07. 18.

Na ez valami nézhetetlenre sikerült, én már az elején éreztem, hogy ha egy ilyen örök klasszikus filmet remake-nek, és ilyen redikális változtatásokat iktatnak abból jó nem sülhet ki. Sajnos ez be is igazolódott.

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Könnyed kikapcsolódás, bár az eredeti nyomába nem érhet, de a humor által felújított film remek színészeket vonultat fel, akik esetenként a tőlük szokatlan alakításokat hozzák.

NGN   2020. 01. 19.

Tragikus. Lehangoló. Borzalmas. Kb ennyivel el lehetne intézni ezt a remaket. Nevetségesen erőltetett poénok, unszimpatikus női szereplők, bóvli látvány és CGI. Ezért kár volt feltámasztani a franchiset.

Borga   2016. 11. 22.

Csak a jó gyermekkori emlékek miatt néztem meg az új Szellemirtók című filmet, de óriási csalódás volt, úgyhogy már szánom-bánom. Nagyon gyenge film lett,a lig vártam, hogy véget érjen.

Chris Hemsworth

A film összbevétele 229 147 509 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 48 048 674 forintot termelt. A hazai mozik összesen 35 154 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A színésznők saját bevallásuk szerint nagyon élvezték, hogy kaszkadőrök nélkül forgatták le a jeleneteiket.

Emma Stone-nak is felajánlották az egyik főszerepet, ám ő visszautasította arra hivatkozva, hogy nem szeretne franchise-okban szerepelni.

A kezdet kezdete című film forgatásakor (ami egyébként Harold Ramis utolsó filmje volt) egy újabb Szellemirtók folytatás született meg Dan Aykroyd és Etan Cohen közreműködésével, ám ez a verzió nem jutott el a színészekhez, köztük Bill Murray-hez sem.

Dan Aykroyd az első két film sikere után két forgatókönyv tervvel is előállt a harmadik részhez. Az egyik szerint Bill Murray szellem képében tért volna vissza, aki halála után visszajár kísérteni. Murray szerint ez a verzió túl kidolgozatlan lett. A másik, pokoljárós verzió pedig a túl magas költségek miatt esett kútba.

Melissa McCarthy negyedik közös filmje Paul Feig rendezővel a Koszorúslányok (2011), a Női szervek (2013) és A kém (2015) után.

A 90-es évek folyamán Dan Aykroyd tervezett egy harmadik részt, amiben a Szellemirtók a pokolba látogattak volna el.

Vicces, fogyasztható remake egy nagy klasszikusból. Szórakoztató, és ugyan nem ér fel az őseihez, de egy izzasztó nyári estén kellemes felüdülés lehet egy légkondicionált moziban. 6/10 több»

A Ghostbusters csapatdinamikájával, a gyermekies és játékos látványvilágával mégsem vall kudarcot, láttunk már ennél sokkal rosszabb feldolgozást is, amely pedig külön becsülendő a készítők részéről, hogy mertek kockáztatni, ezzel az előd árnyékából egy kilépési kísérletet téve, még akkor is, ha feledhető komédiaként hiányérzetünk marad a hölgykoszorút látva. 60%

A nyolcvanas évek közönségkedvenc kultfilmjének női remake-jéről már a bemutatása előtt eldőlt, hogy nem lesz közönségkedvenc. A bemutatása után pedig az, hogy kultfilm se. 65% több»