Szellemirtók – A borzongás birodalma

Szellemirtók – A borzongás birodalma

Ghostbusters: Frozen Empire

Kihez fordulsz nagy bajban? Kitől kérsz segítséget, amikor kísérteties lények vesznek üldözőbe? Az egyértelmű válasz: a Szellemirtókat! A legendás csapat azonban már nem az eredeti felállásban dolgozik. A változás ellenére a híres New York-i tűzoltóság viszont továbbra is működik.
Itt… Több

Paul Rudd
Mckenna Grace

2024.04.20 Maver17

Szellemirtók

Hát a történet eléggé sablonos. A régi bőrt húzták le újra. Egyszer nézhető. A régi karakterek hozták a szintet. Talán őmiattuk érdemes megnézni a filmet!

2024.04.17 Kövi Róbert

Végre!

Bárcsak annyi idős lehetnék, mint amikor az első részét bemutatták, most minden gond nélkül lehetne a 3. rész. Nem voltak a filmmel különösebb elvárásaim, sőt nem is követtem hál’ isten nyomon az előkészületeit, így megúsztam egy nagyobb csalódást. Kimondottan jó volt látni a régi arcokat és azokét is, akik már csak az emlékeimben élnek. Teljes mértékben elfogult vagyok ezzel a „világgal”, szóval esélytelen, hogy lehúzzam a filmet. Biztos még meg fogom nézni kicsit később is, mert látni szeretném a kritikusok „nem tetszem” részeit, az ő szemükkel is, de most még élvezem, hogy mosolyog a lelkem.

2024.04.12 Guszti

Nem fogok kertelni, szerintem ezt a filmet már nem kellett volna megcsinálni. Bár eredeti a szereplőgárda, sajnos már semmi sincs meg benne abból, amitől annyira jók voltak az első filmek. Kár érte.

2024.04.11 Lojzika7

Szeritem ez egy erős közepes volt. A szori már-már szokásosnak mondható, sablonos, túlmisztifikált és kiszámítható. A poénok pedig már valahogy nem működnek annyira, hiszen ezeket is ismerjük.

A film 32 523 420 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 26 890 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez a film Kenan második közös munkája Murray-vel a 2008-ban megjelent Szikraváros után.Szerző: csd

Az eredeti tervek szerint a film 2023. december 20-án debütált volna az Egyesült Államokban, de a 2023-as SAG-AFTRA írósztrájk miatt a megjelenést 2024 márciusára halasztották.Szerző: csd

Ez az első olyan film a Szellemirtók sorozatban, amelyben nem vett részt Ivan Reitman, aki az első két film rendezője és producere volt.Szerző: csd

William Atherton karakterének, Walter Pecknek ez a harmadik felbukkanása a Szellemirtók filmsorozatban, az eredeti Szellemirtók (1984) és a Szellemirtók (2009) című videójáték után.Szerző: csd