Irány a bárka! (2015)

Ooops! Noah is Gone...

Ms. Akárki   2019. 07. 28.

Aranyos gyerekmese. Főleg kisebb gyerkőcöknek ajánlott, mert sokszor kicsit egyszerűcske és vontatott. Egy két jól irányzott bibliát feldolgozó poén van benne de elég felejtős mese.

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Új megvilágításba helyezi Noé bárkája történetét, mellyel szerintem segítheti egy mai kisgyerek egészséges lelki fejlődését, persze nem minden, ha megnéz néhány tanulságos mesét.

dulkap   2017. 02. 17.

Aranyos kis gyerekmese, néhány jópofa utalással az idősebb nézők számára. Felnőtt fejjel kicsit bárgyú időnként, de szerethető és technikailag is igényesen van megalkotva.

Lonka   2017. 07. 31.

Tanulságos gyerekmese, de felnőttként annyira nem jött be. Elég csúnyácska és felismerhetetlen volt egy-két állat faj. Az alapsztori ismert a Bibliából sok újat nem tettek hozzá.

időjós   2017. 02. 24.

Ami tetszett a filmben az az animáció volt. A képi világa teljesen egyben van, a karakterek nagyon klasszak. Viszont volt benne elég sok logikai bukfenc, nem vetettem hanyatt magam.

gubimari   2016. 12. 02.

Aranyis kis történet, mese a bibliai alak, Noé történetéből. A filmbéli karakterek, főként az állatok kidolgozása nagyon jó volt. Minden korosztály számára ajánlott a megtekintése, mindenkinek tetszeni fog.

szabi17   2016. 02. 04.

Ez teljes egészében egy kis gyerekeknek készült mese mely már az ábrázolás módjából is kitűnik de felnőtteknek is nézhető. A téma mint Noé bárkája ilyen szintű felhasználása kifejezetten tetszett és a meséből még tanulság is vonható le.