Kacsalábon

Kacsalábon

Migration

A Mallard család kissé megrekedt az élettel. Mack, az apa, megelégszik azzal, hogy biztonságban tartja a családját és élvezi a nyugodt, New England-i tavukat. Pam, az anya viszont szeretné felrázni a dolgokat, és megismertetni gyermekeiket, a tinédzser Daxot és a kiskacsa Gwent a világ… Több

Forgatókönyvíró: Mike White
Premier (HU): 2023.12.07. | Telekom TVGO (2024.03.08.)
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2024.03.30 FREEWAY

NAGYON ÁTLAGOS

Meg kell mondjam őszintén, nem is vártam sokat ettől a filmtől, és be is igazolódott, amit gondoltam: nagyon egysíkú volt az egész. A karakterek közül talán a nagybácsi tetszett a legjobban. Bevallom, volt egy jó poén, amikor megkérdezte a Balek, hogy hova tartanak, azon kicsit nevettem. Az animáció nagyon szépen nézett ki, és kb. ennyi volt, ami jó volt ebben a mesében. Egyszer meg lehet nézni.

2024.03.23 Artemisia

Kacsamese

Az Illumination 2023-ban az 1 milliárd dolláros bevételt is átlépő Super Mario Bros.: A film mellett év végén egy aranyos állatmesét is a mozikba küldött. A Kacsalábon egy színes, kalandos történet egy kacsacsalád nagy utazásáról. Mack és Pam egy kac... Teljes kritika

2024.02.10 Maver17

A kacsák!!!

Jó kis mese volt.

2023.12.07 ruman666

Amióta tudtam, hogy jönni fog a mozikba, én már nagyon vártam. Hihetetlenül jó lett!

2023.12.08 Dani

Ismerve a stúdió többi munkáját, számomra nem volt kérdés, hogy a Kacsalábon is nagyon aranyos és tanulságos mese lesz. Én imádtam legalábbis, és még biztosan be fogok ülni rá!

A film 351 642 887 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 160 498 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az Illumination 14. nagyjátékfilmje.Szerző: csd

Caspar Jennings első olyan Illumination-filmje, amelyet nem az apja, Garth Jennings rendezett.Szerző: csd

Carol Kane első mozikba kerülő animációs filmje, miután a korábbiak, amelyekben szerepelt, egyenesen videó/dvd és tévéfilmek voltak.Szerző: csd

Kumail Nanjiani a Pokol és vissza (2015), A Lego Ninjago film (2017) és a Dolittle (2020) után immár negyedszer hallható szinkronszínészként nagyjátékfilmben.Szerző: csd

Lamput
Deepa és Anoop