Kacsalábon

Migration

2024.03.30 FREEWAY

NAGYON ÁTLAGOS

Meg kell mondjam őszintén, nem is vártam sokat ettől a filmtől, és be is igazolódott, amit gondoltam: nagyon egysíkú volt az egész. A karakterek közül talán a nagybácsi tetszett a legjobban. Bevallom, volt egy jó poén, amikor megkérdezte a Balek, hogy hova tartanak, azon kicsit nevettem. Az animáció nagyon szépen nézett ki, és kb. ennyi volt, ami jó volt ebben a mesében. Egyszer meg lehet nézni.

2024.03.23 Artemisia

Kacsamese

Az Illumination 2023-ban az 1 milliárd dolláros bevételt is átlépő Super Mario Bros.: A film mellett év végén egy aranyos állatmesét is a mozikba küldött. A Kacsalábon egy színes, kalandos történet egy kacsacsalád nagy utazásáról. Mack és Pam egy kac... Teljes kritika

2024.02.10 Maver17

A kacsák!!!

Jó kis mese volt.

2023.12.07 ruman666

Amióta tudtam, hogy jönni fog a mozikba, én már nagyon vártam. Hihetetlenül jó lett!

2023.12.08 Dani

Ismerve a stúdió többi munkáját, számomra nem volt kérdés, hogy a Kacsalábon is nagyon aranyos és tanulságos mese lesz. Én imádtam legalábbis, és még biztosan be fogok ülni rá!

2024.02.26 Roland Altner

A gonosz séf kicsit túlkapott volt. :D

2024.02.08 rkallai318

Ez nagyon mellément, semmi érdekes, sokszor látott klisék összegyúrva. Van, ami kiverte nálam a biztosítékot, eljutottunk a magyar szinkronban oda, hogy elhangozhat olyan, hogy „szoszi van” egy kacsa szájából egy mesében.

2023.12.30 Krisztián384610

Kacsalábon film/mese

Nagyon szép mese, 3x láttam, tervezem, hogy még 2x megnézem, nagyon kalandos volt, és ajánlani tudom mindenkinek!