Apró hősök – Kalandos vizeken

Apró hősök – Kalandos vizeken

Pattie et la colère de Poséidon

Az élet békésen zajlik Yolcosban, az ókori Görögország gyönyörű és virágzó kikötővárosában, amikor a lakosságot Poszeidón haragja fenyegeti. Egy fiatal kalandvágyó egér és a macska, aki örökbe fogadta őt, akaratlanul segít az öreg Iaszónnak és argonautáinak a város megmentésében. De a segítő… Több

Ország: Franciaország
Premier (HU): 2023.09.28. | Telekom TVGO (2023.12.12.) | HBO Max (2024.02.10.)
Forgalmazó: ADS Service

KULCSSZAVAK

2023.12.29 RigbyTheMad

Átlagos

Nem volt olyan rossz. Viszont sajnos a közepétől szinte csak háttérzajként szolgált. Mert elég katyvasz lett, és idegesítő a vége felé. Jobbat is ki lehetett volna hozni belőle.

2023.12.17 Gamehun638

Szokásos modern, gagyi animációs film. Gyerekeknek tökéletes. Klisétenger. Senkiből lesz a hős, akit mindenki kinevet az elején. Szerintem picit fura, ijesztő itt-ott az animálás.

2023.09.23 Thor

Nem mondom, hogy ez volt az év mozis élménye, de egynek elment.

2023.09.28 Detto

Szerintem hihetetlenül szórakoztató mese, amelyet nem csak a kicsik tudnak élvezni, hanem a nagyobbak is.

A film 28 949 560 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 15 386 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A rendező számára fontos volt, hogy minden erőszakot kivonjon a filmből. „Fontos, hogy egy gyerek a képzeletén keresztül szembesüljön a félelemmel, de ennek megvan a kora és a közege” – nyilatkozta egy alkalommal.Szerző: csd

Az aranygyapjú legendája (Jason and the Argonauts) egyike azoknak a filmeknek, amelyek gyerekkorában a legnagyobb hatással voltak David Alaux-ra a saját elmondása szerint.Szerző: csd

Lamput
Harmatcsepp naplók