Irány a bárka!

Ooops! Noah is Gone...

2019.07.28 Ms. Akárki

Aranyos gyerekmese. Főleg kisebb gyerkőcöknek ajánlott, mert sokszor kicsit egyszerűcske és vontatott. Egy két jól irányzott bibliát feldolgozó poén van benne de elég felejtős mese.

2017.09.21 mamiéstöti2

Új megvilágításba helyezi Noé bárkája történetét, mellyel szerintem segítheti egy mai kisgyerek egészséges lelki fejlődését, persze nem minden, ha megnéz néhány tanulságos mesét.

2017.02.17 dulkap

Aranyos kis gyerekmese, néhány jópofa utalással az idősebb nézők számára. Felnőtt fejjel kicsit bárgyú időnként, de szerethető és technikailag is igényesen van megalkotva.

2017.07.31 Lonka

Tanulságos gyerekmese, de felnőttként annyira nem jött be. Elég csúnyácska és felismerhetetlen volt egy-két állat faj. Az alapsztori ismert a Bibliából sok újat nem tettek hozzá.

2016.12.02 gubimari

Aranyis kis történet, mese a bibliai alak, Noé történetéből. A filmbéli karakterek, főként az állatok kidolgozása nagyon jó volt. Minden korosztály számára ajánlott a megtekintése, mindenkinek tetszeni fog.

2017.02.24 időjós

Ami tetszett a filmben az az animáció volt. A képi világa teljesen egyben van, a karakterek nagyon klasszak. Viszont volt benne elég sok logikai bukfenc, nem vetettem hanyatt magam.

2016.02.04 szabi17

Ez teljes egészében egy kis gyerekeknek készült mese mely már az ábrázolás módjából is kitűnik de felnőtteknek is nézhető. A téma mint Noé bárkája ilyen szintű felhasználása kifejezetten tetszett és a meséből még tanulság is vonható le.

2016.01.26 Eszti

Aranyos kis mese,de semmi komoly.Gyerekeknek jobban fog tetszeni a kedves figurák miatt,felnőtteknek is nézhető de hangsúlyoznom kell,hogy mese.Kisgyerekkel nézni jó móka.

2016.02.02 domi1229

Szerintem egy nézhető kis mese, kisebb gyerekeknek nagyon tetszik. Vannak benne oltári nagy baromságok, de ez ettől mese. Átlagos, egy csapat megy a túlélésért a, amiben van egy beképzelt állat egy lomha jószág egy "élősködővel" és egy olyan állat ami össze tartja a csapatot. A végén még van benne egy kis meglepetés is.

2017.02.21 Tomcsik Gyula

ilyen alkotást szivesen nézek.szerintem minden korosztály számára élmény.jó lenne ha lenne folytatása is.teljesen véletlenül találtam rá,de mindenkinek bátran ajánlom..