mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Nagyon szívetmelengető mese, aranyos benne a fehér farkas, aki kezdetben vigyázz a főhősre, amíg az nem éri el a hozzá fűzött reményeket. Az animációja is nagyon szép.

Lost Silver Book   2016. 10. 03.

A halálos szúnyogok! :D Nagyon jó! XD Tele van eredeti ötlettel a mese. Kimondottan egyedi darab a szó jó és rossz értelmében is. Nem tudom eldönteni, hogy nagyon gagyi a mese vagy zseniális. Az alacsony költségvetés meglátszik a karaktereken, de nem olyan nagy probléma ez. A Gladiátorok gyöngye sem volt egy nagy költségvetésű mese és mégis ehető lett a gyerekeknek. Inkább a sztorija érdekes. Ez nem az a fajta mese, aminek a végét egy-könnyen kitalálhatná a szülő. Vannak benne meglepetések.

Freenet   2015. 12. 31.

Fantasztikus film :D Az egyediségét emelném ki elsősorban, mert van benne igazi, kreatív történet, nemcsak a látványvilága lenyűgöző. Ajánlom kicsiknek és nagyoknak!

EDUARD98   2016. 04. 23.

Kimondottan vicces mese lett, gyerekeim nagyon élvezték, úgyhogy családi programnak bátran ajánlom.

Phalanx   2015. 12. 24.

Nem fogja megváltani a világot, és biztos lesz, akikben a nem túl erős látványa (alacsony büdzsé) visszatetszést fog kiváltani, de egyébkén egy teljesen korrekt, és szerethető film lett. Senkit nem fogok lebeszélni róla, hogy megnézze.